Go to Top

График на срещите за Турнира на Майстора

Ето и часовото разпределение на срещите за нашия турнир.

XI-ти МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР НА МАЙСТОРА – ВАРНА 2013
ПЕТЪК, 14 ЮНИ

Time Event Court Team 1 Team 2
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ МЕ – Group A 1 Гергин Недялков[1] Светослав Дикалов[9]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ МЕ – Group B 2 Ивайло Вълев[7] Марин Маринов[6]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ МЕ – Group C 3 Лилиян Михайлов[3] Максим Мужевлев[10]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ МЕ – Group C 4 Венцислав Христакиев[4] Веселин Вълев[8]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group A 5 Мира Георгиева[5] Кристина Попова[9]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group B 6 Мария Боевска[8] Венцислава Сакаджийска[7]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group C 7 Цветелина Райкова[3] Виктория Фтичева[6]
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group B 8 Иван Тонев+Йорданка Георгиева Михаил Михайлов+Албена Лазарова
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group B 9 Христо Михалев+Калинка Михайлова Петър Гицов+Ирена Караджова
пет 14.6.2013 г/ 09:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group A 10 Румен Лазаров+Любка Петрова Калин Димитров+Петя Димитрова
пет 14.6.2013 г/ 10:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group A 1 Деян Николаев+Мариела Дражева[1] Мартин Мавродиев+Мария Христова[12]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group A 2 Иван Иванов+Марияна Димитрова[5] Христо Караманов+Тони Караманова[11]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 3 Генади Дечев+Елица Маджарова[7] Петър Тошев+Даниела Николова[14]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 4 Христо Ишков+Мария Маринова[2] Николай Николов+Вирджиния Малинова[6]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 5 Павлин Пасков+Детелина Паскова[3] Станислав Саралийски+Руслана Стефанова[13]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 6 Живко Ангелов+Милена Сакаджийска[8] Илия Тодоров+Нина Спасова[10]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ СмД – Group B 7 Желязко Вълков+Надя Захариева[2] Радостин Желев+Евдокия Тинкова[11]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ СмД – Group C 9 Владислав Иванов+Ива Желязкова[3] Ованес Каспарян+Сълзица Кателиева[10]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ СмД – Group C 10 Николай Пенков+Михаела Стругарова[4] Тодор Табаков+Мария Йорданова[6]
пет 14.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ СмД – Group B 8 Валентин Франсъзов+Виктория Фтичева[5] Любомир Славов+Антония Иванова[8]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 МАЙСТОРИ СмД – Group A 1 Данаил Кръстев+Ирена Атанасова[7] Велизар Минчев+Ивон Дончева[9]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ МЕ – Group A 2 Тихомир Киров[5] Светослав Дикалов[9]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ МЕ – Group B 3 Михаил Михайлов[2] Марин Маринов[6]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ МЕ – Group C 4 Лилиян Михайлов[3] Веселин Вълев[8]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ МЕ – Group C 5 Венцислав Христакиев[4] Максим Мужевлев[10]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group A 6 Ива Колева[1] Мира Георгиева[5]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group B 7 Алина Попа[2] Мария Боевска[8]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group C 8 Димитрия Попстойкова[4] Цветелина Райкова[3]
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group B 9 Петър Гицов+Ирена Караджова Михаил Михайлов+Албена Лазарова
пет 14.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group B 10 Иван Тонев+Йорданка Георгиева Христо Михалев+Калинка Михайлова
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group A 1 Николай Карабозов+Кера Василева Калин Димитров+Петя Димитрова
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 2 Николай Николов+Вирджиния Малинова[6] Петър Тошев+Даниела Николова[14]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 3 Генади Дечев+Елица Маджарова[7] Васил Василев+Лора Василева[9]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 4 Здравко Костадинов+Живка Костадинова[4] Павлин Пасков+Детелина Паскова[3]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 5 Живко Ангелов+Милена Сакаджийска[8] Станислав Саралийски+Руслана Стефанова[13]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group A 6 Деян Николаев+Мариела Дражева[1] Христо Караманов+Тони Караманова[11]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group A 7 Иван Иванов+Марияна Димитрова[5] Мартин Мавродиев+Мария Христова[12]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 МАЙСТОРИ СмД – Group C 8 Владислав Иванов+Ива Желязкова[3] Николай Пенков+Михаела Стругарова[4]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 МАЙСТОРИ СмД – Group C 9 Тодор Табаков+Мария Йорданова[6] Ованес Каспарян+Сълзица Кателиева[10]
пет 14.6.2013 г/ 11:00 МАЙСТОРИ СмД – Group B 10 Желязко Вълков+Надя Захариева[2] Валентин Франсъзов+Виктория Фтичева[5]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ СмД – Group B 1 Любомир Славов+Антония Иванова[8] Радостин Желев+Евдокия Тинкова[11]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ СмД – Group A 2 Ясен Радев+Сибел Таракчиева[1] Велизар Минчев+Ивон Дончева[9]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ЕЛИТ МЕ – Group A 3 Гергин Недялков[1] Тихомир Киров[5]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ЕЛИТ МЕ – Group B 4 Михаил Михайлов[2] Ивайло Вълев[7]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ЕЛИТ МЕ – Group C 5 Лилиян Михайлов[3] Венцислав Христакиев[4]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ЕЛИТ МЕ – Group C 6 Веселин Вълев[8] Максим Мужевлев[10]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group A 7 Ива Колева[1] Кристина Попова[9]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ЕЛИТ ЖЕ – Group B 8 Алина Попа[2] Венцислава Сакаджийска[7]
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group B 9 Иван Тонев+Йорданка Георгиева Петър Гицов+Ирена Караджова
пет 14.6.2013 г/ 11:30 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group B 10 Христо Михалев+Калинка Михайлова Михаил Михайлов+Албена Лазарова
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЕЛИТ ЖЕ – Group C 1 Димитрия Попстойкова[4] Виктория Фтичева[6]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ – Group A 2 Николай Карабозов+Кера Василева Румен Лазаров+Любка Петрова
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 3 Христо Ишков+Мария Маринова[2] Генади Дечев+Елица Маджарова[7]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 4 Васил Василев+Лора Василева[9] Петър Тошев+Даниела Николова[14]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 5 Здравко Костадинов+Живка Костадинова[4] Живко Ангелов+Милена Сакаджийска[8]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 6 Илия Тодоров+Нина Спасова[10] Станислав Саралийски+Руслана Стефанова[13]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 МАЙСТОРИ СмД – Group C 7 Владислав Иванов+Ива Желязкова[3] Тодор Табаков+Мария Йорданова[6]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 МАЙСТОРИ СмД – Group C 8 Николай Пенков+Михаела Стругарова[4] Ованес Каспарян+Сълзица Кателиева[10]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group A 9 Деян Николаев+Мариела Дражева[1] Иван Иванов+Марияна Димитрова[5]
пет 14.6.2013 г/ 12:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group A 10 Христо Караманов+Тони Караманова[11] Мартин Мавродиев+Мария Христова[12]
пет 14.6.2013 г/ 12:30 ЕЛИТ СмД – Group A 1 Момчил Вълов+Даниела Тимофте[1] Веселин Вълев+Кристина Попова[9]
пет 14.6.2013 г/ 12:30 ЕЛИТ СмД – Group B 2 Петър Вълов+Кристина Чука[5] Михаил Михайлов+Цветелина Райкова[8]
пет 14.6.2013 г/ 12:30 ЕЛИТ СмД – Group C 3 Митко Чавдаров+Алина Попа[4] Гергин Недялков+Венцислава Сакаджийска[10]
пет 14.6.2013 г/ 12:30 ЕЛИТ СмД – Group C 4 Живко Димитров+Петя Георгиева[3] Господин Беремски+Ива Колева[6]
пет 14.6.2013 г/ 12:30 МАЙСТОРИ СмД – Group B 5 Желязко Вълков+Надя Захариева[2] Любомир Славов+Антония Иванова[8]
пет 14.6.2013 г/ 12:30 МАЙСТОРИ СмД – Group A 6 Ясен Радев+Сибел Таракчиева[1] Данаил Кръстев+Ирена Атанасова[7]
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ЕЛИТ СмД – Group B 3 Пламен Михалев+Димитрия Попстойкова[2] Максим Мужевлев+Татяна Янгаева[11]
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ 4 Group A #1 Group B #2
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ 5 Group A #2 Group B #1
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 1 Христо Ишков+Мария Маринова[2] Васил Василев+Лора Василева[9]
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 2 Николай Николов+Вирджиния Малинова[6] Генади Дечев+Елица Маджарова[7]
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 6 Здравко Костадинов+Живка Костадинова[4] Илия Тодоров+Нина Спасова[10]
пет 14.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 7 Павлин Пасков+Детелина Паскова[3] Живко Ангелов+Милена Сакаджийска[8]
пет 14.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ СмД – Group B 8 Валентин Франсъзов+Виктория Фтичева[5] Радостин Желев+Евдокия Тинкова[11]
пет 14.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ СмД – Group A 1 Пламен Стаматов+Мира Георгиева[7] Веселин Вълев+Кристина Попова[9]
пет 14.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ СмД – Group C 2 Митко Чавдаров+Алина Попа[4] Живко Димитров+Петя Георгиева[3]
пет 14.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ СмД – Group C 3 Господин Беремски+Ива Колева[6] Гергин Недялков+Венцислава Сакаджийска[10]
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 1 Христо Ишков+Мария Маринова[2] Петър Тошев+Даниела Николова[14]
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group B 2 Николай Николов+Вирджиния Малинова[6] Васил Василев+Лора Василева[9]
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 3 Здравко Костадинов+Живка Костадинова[4] Станислав Саралийски+Руслана Стефанова[13]
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД – Group C 4 Павлин Пасков+Детелина Паскова[3] Илия Тодоров+Нина Спасова[10]
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ 5 Winner #1 – пет 14.6.2013 г/ 13:00 Winner #2 – пет 14.6.2013 г/ 13:00
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ВЕТЕРАНИ СмД 35+ 6 Loser  1-2 – пет 14.6.2013 г/ 13:00 Loser  3-4 – пет 14.6.2013 г/ 13:00
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ЕЛИТ СмД – Group B 7 Пламен Михалев+Димитрия Попстойкова[2] Петър Вълов+Кристина Чука[5]
пет 14.6.2013 г/ 14:00 ЕЛИТ СмД – Group B 8 Михаил Михайлов+Цветелина Райкова[8] Максим Мужевлев+Татяна Янгаева[11]
пет 14.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ СмД – Group A 1 Момчил Вълов+Даниела Тимофте[1] Пламен Стаматов+Мира Георгиева[7]
пет 14.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ СмД – Group C 2 Митко Чавдаров+Алина Попа[4] Господин Беремски+Ива Колева[6]
пет 14.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ СмД – Group C 3 Живко Димитров+Петя Георгиева[3] Гергин Недялков+Венцислава Сакаджийска[10]
пет 14.6.2013 г/ 14:30 МАЙСТОРИ МД – Group B 4 Вълко Желязков+Владислав Иванов[3] Петър Георгиев+Ованес Каспарян[6]
пет 14.6.2013 г/ 15:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД 1 Group C #2 Group B #2
пет 14.6.2013 г/ 15:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД 2 Group A #2 Group C #1
пет 14.6.2013 г/ 15:00 ЕЛИТ СмД – Group B 3 Пламен Михалев+Димитрия Попстойкова[2] Михаил Михайлов+Цветелина Райкова[8]
пет 14.6.2013 г/ 15:00 ЕЛИТ СмД – Group B 4 Петър Вълов+Кристина Чука[5] Максим Мужевлев+Татяна Янгаева[11]
пет 14.6.2013 г/ 16:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД 1 Winner #1 Winner #2 – пет 14.6.2013 г/ 15:00
пет 14.6.2013 г/ 16:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД 2 Winner #3 – пет 14.6.2013 г/ 15:00 Winner #4
пет 14.6.2013 г/ 16:00 ЕЛИТ СмД 3 Group C #2 Group B #2
пет 14.6.2013 г/ 16:00 ЕЛИТ СмД 4 Group A #2 Group C #1
пет 14.6.2013 г/ 17:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД 1 Winner #5 – пет 14.6.2013 г/ 16:00 Winner #6 – пет 14.6.2013 г/ 16:00
пет 14.6.2013 г/ 17:00 ЛЮБИТЕЛИ СмД 2 Loser  1-4 – пет 14.6.2013 г/ 16:00 Loser  5-8 – пет 14.6.2013 г/ 16:00
пет 14.6.2013 г/ 17:00 ЕЛИТ СмД 3 Winner #1 Winner #2 – пет 14.6.2013 г/ 16:00
пет 14.6.2013 г/ 17:00 ЕЛИТ СмД 4 Winner #3 – пет 14.6.2013 г/ 16:00 Winner #4
пет 14.6.2013 г/ 18:00 ЕЛИТ СмД 1 Winner #5 – пет 14.6.2013 г/ 17:00 Winner #6 – пет 14.6.2013 г/ 17:00
пет 14.6.2013 г/ 18:00 ЕЛИТ СмД 2 Loser  1-4 – пет 14.6.2013 г/ 17:00 Loser  5-8 – пет 14.6.2013 г/ 17:00

 

XI-ти МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР НА МАЙСТОРА – ВАРНА 2013
СЪБОТА, 15 ЮНИ

Time Event Court Team 1 Team 2
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ЕЛИТ МЕ 1 Group C #2 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ЕЛИТ МЕ 2 Group A #2 Group C #1
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ЕЛИТ ЖЕ 3 Group C #2 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ЕЛИТ ЖЕ 4 Group A #2 Group C #1
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 5 Станимир Казлачев+Христо Михалев Артюн Каспарян+Стоян Стоянов
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 6 Марин Ангелов+Николай Карабозов Братан Братанов+Красен Зандов
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 7 Антони Казлачев+Иван Парушев Здравко Ганев+Йордан Йорданов
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group B 8 Калин Димитров+Борис Койчев Станимир Недев+Станислав Саралийски
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group B 9 Тенко Тенев+Васил Цаклев Николай Пенков+Йосиф Ронков
съб 15.6.2013 г/ 09:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group A 10 Тодор Тодоров+Иван Тонев Румен Лазаров+Михаил Михайлов
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group A 1 Здравко Костадинов+Деян Николаев[1] Павлин Пасков+Цветомир Петков[12]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group A 2 Веско Десев+Николай Заръбов[8] Кирил Анчев+Васил Василев[11]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group B 3 Тихомир Василев+Александър Генев[2] Бисер Радославов+Иво Русанов[14]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group B 4 Камен Димов+Атанас Славов[7] Христо Караманов+Петър Тошев[15]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group C 5 Петър Бръмбаров+Пламен Димитров[4] Живко Желязков+Илко Чуков[9]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group C 6 Николай Николов+Илия Тодоров[5] Георги Гецов+Венцислав Сакаджийски[16]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group D 7 Атанас Атанасов+Тони Памукчиев[3] Добромир Георгиев+Живко Костадинов[13]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group D 8 Христо Ишков+Мартин Мавродиев[6] Генади Дечев+Иван Иванов[10]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group B 9 Марияна Димитрова+Елица Маджарова[2] Вирджиния Малинова+Нина Спасова[7]
съб 15.6.2013 г/ 09:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group B 10 Милена Сакаджийска+Радостина Спасова[3] Йорданка Георгиева+Албена Лазарова[5]
съб 15.6.2013 г/ 10:00 ЕЛИТ ЖЕ 1 Winner #1 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 09:00
съб 15.6.2013 г/ 10:00 ЕЛИТ ЖЕ 2 Winner #3 – съб 15.6.2013 г/ 09:00 Winner #4
съб 15.6.2013 г/ 10:00 ЕЛИТ МЕ 3 Winner #1 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 09:00
съб 15.6.2013 г/ 10:00 ЕЛИТ МЕ 4 Winner #3 – съб 15.6.2013 г/ 09:00 Winner #4
съб 15.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ МД – Group A 5 Кирил Василев+Любомир Славов[4] Ангел Георгиев+Живко Иванов[10]
съб 15.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ МД – Group A 6 Велизар Минчев+Георги Никифоров[5] Желязко Вълков+Максим Мужевлев[8]
съб 15.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ МД – Group B 7 Вълко Желязков+Владислав Иванов[3] Спас Дамянов+Радостин Желев[9]
съб 15.6.2013 г/ 10:00 МАЙСТОРИ МД – Group B 8 Петър Георгиев+Ованес Каспарян[6] Живко Ангелов+Денис Емилов[7]
съб 15.6.2013 г/ 10:00 ЕЛИТ МД – Group B 9 Пламен Стаматов+Тодор Табаков[2] Живко Димитров+Ясен Радев[5]
съб 15.6.2013 г/ 10:00 ЕЛИТ МД – Group A 10 Веселин Вълев+Момчил Вълов[7] Данаил Кръстев+Венцислав Христакиев[8]
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group A 1 Живка Костадинова+Мария Маринова[4] Сълзица Кателиева+Мария Христова[6]
съб 15.6.2013 г/ 10:30 МАЙСТОРИ ЖД – Group B 2 Алина Попа+Сибел Таракчиева[2] Ирена Караджова+Калинка Михайлова[7]
съб 15.6.2013 г/ 10:30 МАЙСТОРИ ЖД – Group B 3 Ирена Атанасова+Надя Захариева[3] Мария Йорданова+Детелина Паскова[5]
съб 15.6.2013 г/ 10:30 МАЙСТОРИ ЖД – Group A 4 Даниела Тимофте+Кристина Чука[4] Ивон Дончева+Цветелина Райкова[6]
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 5 Станимир Казлачев+Христо Михалев Марин Ангелов+Николай Карабозов
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 6 Здравко Ганев+Йордан Йорданов Артюн Каспарян+Стоян Стоянов
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 7 Антони Казлачев+Иван Парушев Братан Братанов+Красен Зандов
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group B 8 Калин Димитров+Борис Койчев Тенко Тенев+Васил Цаклев
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group B 9 Николай Пенков+Йосиф Ронков Станимир Недев+Станислав Саралийски
съб 15.6.2013 г/ 10:30 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group A 10 Петър Гицов+Нанко Чорчопов Румен Лазаров+Михаил Михайлов
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЕЛИТ ЖЕ 1 Winner #5 – съб 15.6.2013 г/ 10:00 Winner #6 – съб 15.6.2013 г/ 10:00
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЕЛИТ ЖЕ 2 Loser  1-4 – съб 15.6.2013 г/ 10:00 Loser  5-8 – съб 15.6.2013 г/ 10:00
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЕЛИТ МЕ 3 Winner #5 – съб 15.6.2013 г/ 10:00 Winner #6 – съб 15.6.2013 г/ 10:00
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЕЛИТ МЕ 4 Loser  1-4 – съб 15.6.2013 г/ 10:00 Loser  5-8 – съб 15.6.2013 г/ 10:00
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group A 5 Здравко Костадинов+Деян Николаев[1] Веско Десев+Николай Заръбов[8]
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group A 6 Кирил Анчев+Васил Василев[11] Павлин Пасков+Цветомир Петков[12]
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group B 7 Тихомир Василев+Александър Генев[2] Камен Димов+Атанас Славов[7]
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group B 8 Христо Караманов+Петър Тошев[15] Бисер Радославов+Иво Русанов[14]
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group C 9 Петър Бръмбаров+Пламен Димитров[4] Николай Николов+Илия Тодоров[5]
съб 15.6.2013 г/ 11:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group C 10 Георги Гецов+Венцислав Сакаджийски[16] Живко Желязков+Илко Чуков[9]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group D 1 Атанас Атанасов+Тони Памукчиев[3] Христо Ишков+Мартин Мавродиев[6]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group D 2 Генади Дечев+Иван Иванов[10] Добромир Георгиев+Живко Костадинов[13]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group B 3 Марияна Димитрова+Елица Маджарова[2] Милена Сакаджийска+Радостина Спасова[3]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group B 4 Йорданка Георгиева+Албена Лазарова[5] Вирджиния Малинова+Нина Спасова[7]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group A 5 Кера Василева+Петя Димитрова[1] Сълзица Кателиева+Мария Христова[6]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ МД – Group A 6 Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов[1] Кирил Василев+Любомир Славов[4]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ МД – Group A 7 Велизар Минчев+Георги Никифоров[5] Ангел Георгиев+Живко Иванов[10]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ МД – Group B 8 Господин Беремски+Анастас Хаджиангелов[2] Вълко Желязков+Владислав Иванов[3]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ МД – Group B 9 Петър Георгиев+Ованес Каспарян[6] Спас Дамянов+Радостин Желев[9]
съб 15.6.2013 г/ 11:30 МАЙСТОРИ ЖД – Group A 10 Мариела Дражева+Ива Желязкова[1] Ивон Дончева+Цветелина Райкова[6]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 МАЙСТОРИ ЖД – Group B 1 Алина Попа+Сибел Таракчиева[2] Ирена Атанасова+Надя Захариева[3]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 МАЙСТОРИ ЖД – Group B 2 Мария Йорданова+Детелина Паскова[5] Ирена Караджова+Калинка Михайлова[7]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ЕЛИТ МД – Group B 3 Ивайло Вълев+Гергин Недялков[4] Светослав Дикалов+Марин Маринов[9]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ЕЛИТ МД – Group B 4 Тихомир Киров+Пламен Михалев[6] Живко Димитров+Ясен Радев[5]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ЕЛИТ МД – Group A 5 Лилиян Михайлов+Михаил Михайлов[1] Данаил Кръстев+Венцислав Христакиев[8]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ЕЛИТ МД – Group A 6 Петър Вълов+Митко Чавдаров[3] Веселин Вълев+Момчил Вълов[7]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ЕЛИТ ЖД 7 Ива Колева+Венцислава Сакаджийска[2] Петя Георгиева+Кристина Попова[3]
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 8 Станимир Казлачев+Христо Михалев Антони Казлачев+Иван Парушев
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 9 Марин Ангелов+Николай Карабозов Артюн Каспарян+Стоян Стоянов
съб 15.6.2013 г/ 12:00 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 10 Здравко Ганев+Йордан Йорданов Братан Братанов+Красен Зандов
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group B 1 Калин Димитров+Борис Койчев Николай Пенков+Йосиф Ронков
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group B 2 Тенко Тенев+Васил Цаклев Станимир Недев+Станислав Саралийски
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ВЕТЕРАНИ МД 35+ – Group A 3 Петър Гицов+Нанко Чорчопов Тодор Тодоров+Иван Тонев
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group A 4 Здравко Костадинов+Деян Николаев[1] Кирил Анчев+Васил Василев[11]
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group A 5 Веско Десев+Николай Заръбов[8] Павлин Пасков+Цветомир Петков[12]
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group B 6 Тихомир Василев+Александър Генев[2] Христо Караманов+Петър Тошев[15]
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group B 7 Камен Димов+Атанас Славов[7] Бисер Радославов+Иво Русанов[14]
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group C 8 Петър Бръмбаров+Пламен Димитров[4] Георги Гецов+Венцислав Сакаджийски[16]
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group C 9 Николай Николов+Илия Тодоров[5] Живко Желязков+Илко Чуков[9]
съб 15.6.2013 г/ 12:30 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group A 10 Кера Василева+Петя Димитрова[1] Живка Костадинова+Мария Маринова[4]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group D 1 Атанас Атанасов+Тони Памукчиев[3] Генади Дечев+Иван Иванов[10]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ МД – Group D 2 Христо Ишков+Мартин Мавродиев[6] Добромир Георгиев+Живко Костадинов[13]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group B 3 Марияна Димитрова+Елица Маджарова[2] Йорданка Георгиева+Албена Лазарова[5]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 ЛЮБИТЕЛИ ЖД – Group B 4 Милена Сакаджийска+Радостина Спасова[3] Вирджиния Малинова+Нина Спасова[7]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ МД – Group A 5 Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов[1] Велизар Минчев+Георги Никифоров[5]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ МД – Group A 6 Желязко Вълков+Максим Мужевлев[8] Ангел Георгиев+Живко Иванов[10]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ МД – Group B 7 Господин Беремски+Анастас Хаджиангелов[2] Петър Георгиев+Ованес Каспарян[6]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ МД – Group B 8 Живко Ангелов+Денис Емилов[7] Спас Дамянов+Радостин Желев[9]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ ЖД – Group B 9 Алина Попа+Сибел Таракчиева[2] Мария Йорданова+Детелина Паскова[5]
съб 15.6.2013 г/ 13:00 МАЙСТОРИ ЖД – Group B 10 Ирена Атанасова+Надя Захариева[3] Ирена Караджова+Калинка Михайлова[7]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 МАЙСТОРИ ЖД – Group A 1 Мариела Дражева+Ива Желязкова[1] Даниела Тимофте+Кристина Чука[4]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ МД – Group B 2 Пламен Стаматов+Тодор Табаков[2] Ивайло Вълев+Гергин Недялков[4]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ МД – Group B 3 Тихомир Киров+Пламен Михалев[6] Светослав Дикалов+Марин Маринов[9]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ МД – Group A 4 Лилиян Михайлов+Михаил Михайлов[1] Веселин Вълев+Момчил Вълов[7]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ МД – Group A 5 Петър Вълов+Митко Чавдаров[3] Данаил Кръстев+Венцислав Христакиев[8]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ЕЛИТ ЖД 6 Мира Георгиева+Димитрия Попстойкова[1] Петя Георгиева+Кристина Попова[3]
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 7 Станимир Казлачев+Христо Михалев Здравко Ганев+Йордан Йорданов
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 8 Марин Ангелов+Николай Карабозов Антони Казлачев+Иван Парушев
съб 15.6.2013 г/ 13:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 9 Братан Братанов+Красен Зандов Артюн Каспарян+Стоян Стоянов
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ 1 Group A #1 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ 2 Group A #2 Group B #1
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 3 Group A #1 Group C #2
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 4 Group D #1 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 5 Group A #2 Group C #1
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 6 Group D #2 Group B #1
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ ЖД 7 Group A #1 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 14:00 ЛЮБИТЕЛИ ЖД 8 Group A #2 Group B #1
съб 15.6.2013 г/ 14:00 МАЙСТОРИ ЖД 9 Group A #1 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 14:00 МАЙСТОРИ ЖД 10 Group A #2 Group B #1
съб 15.6.2013 г/ 14:30 МАЙСТОРИ МД – Group B 1 Господин Беремски+Анастас Хаджиангелов[2] Живко Ангелов+Денис Емилов[7]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 МАЙСТОРИ МД – Group A 2 Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов[1] Желязко Вълков+Максим Мужевлев[8]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 МАЙСТОРИ МД – Group A 3 Кирил Василев+Любомир Славов[4] Велизар Минчев+Георги Никифоров[5]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ МД – Group B 4 Пламен Стаматов+Тодор Табаков[2] Тихомир Киров+Пламен Михалев[6]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ МД – Group B 5 Живко Димитров+Ясен Радев[5] Светослав Дикалов+Марин Маринов[9]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ МД – Group A 6 Лилиян Михайлов+Михаил Михайлов[1] Петър Вълов+Митко Чавдаров[3]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ЕЛИТ ЖД 7 Мира Георгиева+Димитрия Попстойкова[1] Ива Колева+Венцислава Сакаджийска[2]
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 8 Станимир Казлачев+Христо Михалев Братан Братанов+Красен Зандов
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 9 Марин Ангелов+Николай Карабозов Здравко Ганев+Йордан Йорданов
съб 15.6.2013 г/ 14:30 ВЕТЕРАНИ МД 50+ 10 Антони Казлачев+Иван Парушев Артюн Каспарян+Стоян Стоянов
съб 15.6.2013 г/ 15:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ 1 Winner #1 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 ВЕТЕРАНИ МД 35+ 2 Loser  1-2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Loser  3-4 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 3 Winner #1 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 4 Winner #3 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Winner #4 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 ЛЮБИТЕЛИ ЖД 5 Winner #1 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 ЛЮБИТЕЛИ ЖД 6 Loser  1-2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Loser  3-4 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 МАЙСТОРИ ЖД 7 Winner #1 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:00 МАЙСТОРИ ЖД 8 Loser  1-2 – съб 15.6.2013 г/ 14:00 Loser  3-4 – съб 15.6.2013 г/ 14:00
съб 15.6.2013 г/ 15:30 МАЙСТОРИ МД – Group A 1 Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов[1] Ангел Георгиев+Живко Иванов[10]
съб 15.6.2013 г/ 15:30 МАЙСТОРИ МД – Group A 2 Кирил Василев+Любомир Славов[4] Желязко Вълков+Максим Мужевлев[8]
съб 15.6.2013 г/ 15:30 МАЙСТОРИ МД – Group B 3 Господин Беремски+Анастас Хаджиангелов[2] Спас Дамянов+Радостин Желев[9]
съб 15.6.2013 г/ 15:30 МАЙСТОРИ МД – Group B 4 Вълко Желязков+Владислав Иванов[3] Живко Ангелов+Денис Емилов[7]
съб 15.6.2013 г/ 15:30 ЕЛИТ МД – Group B 5 Пламен Стаматов+Тодор Табаков[2] Светослав Дикалов+Марин Маринов[9]
съб 15.6.2013 г/ 15:30 ЕЛИТ МД – Group B 6 Ивайло Вълев+Гергин Недялков[4] Живко Димитров+Ясен Радев[5]
съб 15.6.2013 г/ 16:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 1 Winner #5 – съб 15.6.2013 г/ 15:00 Winner #6 – съб 15.6.2013 г/ 15:00
съб 15.6.2013 г/ 16:00 ЛЮБИТЕЛИ МД 2 Loser  1-4 – съб 15.6.2013 г/ 15:00 Loser  5-8 – съб 15.6.2013 г/ 15:00
съб 15.6.2013 г/ 16:30 МАЙСТОРИ МД 1 Group A #1 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 16:30 МАЙСТОРИ МД 2 Group A #2 Group B #1
съб 15.6.2013 г/ 16:30 ЕЛИТ МД – Group B 3 Ивайло Вълев+Гергин Недялков[4] Тихомир Киров+Пламен Михалев[6]
съб 15.6.2013 г/ 17:30 МАЙСТОРИ МД 1 Winner #1 – съб 15.6.2013 г/ 16:30 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 16:30
съб 15.6.2013 г/ 17:30 МАЙСТОРИ МД 2 Loser  1-2 – съб 15.6.2013 г/ 16:30 Loser  3-4 – съб 15.6.2013 г/ 16:30
съб 15.6.2013 г/ 17:30 ЕЛИТ МД 3 Group A #1 Group B #2
съб 15.6.2013 г/ 17:30 ЕЛИТ МД 4 Group A #2 Group B #1
съб 15.6.2013 г/ 18:30 ЕЛИТ МД 1 Winner #1 – съб 15.6.2013 г/ 17:30 Winner #2 – съб 15.6.2013 г/ 17:30
съб 15.6.2013 г/ 18:30 ЕЛИТ МД 2 Loser  1-2 – съб 15.6.2013 г/ 17:30 Loser  3-4 – съб 15.6.2013 г/ 17:30

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *