Go to Top

Индивидуално класиране за 2013г.

Ето и актуалното индивидуално класиране на всички възрастови групи за 2013г:

Индивидуално класиране -2013 година

 

Държавен личен шампионат за мъже и жени
София, 09-11.05.2013
Спортна зала София

МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб

1

Иван Русев БК „ВИАС” София

2

Владимир Шишков СКБ Ст. Загора

3

Владимир Методиев БК”ВИАС” София

3

Саркис Агопян БК „ВИАС” София

5

Лилиян Михайлов СКБ Ст.Загора
Пейо Бойчинов БК Хасково
Гергин Недялков БК „ВИАС” София
Димитър Делчев БК”Левски Люлин”

9

Александър Пешев БК”НСА”София
Борислав Андреев СКБ Русе
Радослав Симеонов БК”НСА”София
Иван Траков БК”ВИАС” София
Стефан Гърев БСК Пазарджик
Константин Добрев СКБ”Академик”София
Михаил Михайлов СКБ Ст.Загора
Васил Пасков КФВС”Атлет” Първомай

17

Мартин Цветков БК Хасково
Димитър Янакиев БК”Левски Люлин”София
Николай Ангелов БК”НСА” София
Любен Панов СКБ”Академик”София
Борис Кесов БК Пазарджик
Тодор Гръблев БК”НСА” София
Илиян Кръстев КФВС„Атлет” Първомай
Александър Тодоров СКБ Приста Русе
Светослав Дикалов БК Академици София
Радослав Радев БК ВИАС” София
Тихомир Киров СКБ Ст.Загора
Данаил Балкански СКБ Русе
Илиян Янков БСК Пазарджик
Данаил Николов БК Хасково
Златко Илчев БК Хасково
Юлиан Христов БК „ВИАС” София

33

Виктор Минчев СКБ Русе
Ивайло Вълев СКБ„Хоталич”Севлиево
Красимир Кръстев „Атлет” Първомай
Росен Чакъров „Атлет” Първомай
Веселин Вълев БК”ВИАС”София
Пламен Стаматов СКБ Приста Русе
Данаил Великов СКБ Русе
Мартин Колев БК Хасково

41

Дани Палабойков БК Хасково
Николай Момчилов БК Бургас
Георги Чавански БК„Левски Люлин”София
Людмил Гетов БК”НСА”София
Генчо Велевски СКБ Брезово
Крумислав Джерманов СКК„Старт” София
Ивайло Анастасов СКК„Старт” София
Васил Цонев БК Бургас
Данаил Кръстев СКРакетлон Варна
Иван Терзиев СКБ Ст.Загора
Венцислав Виделов БК Хасково
Денис Орешков СКБ„Академик” София
Илиян Стоилов БСК Пазарджик
Илко Орешков БК”Академици”София
Александър Ненков СКБ„Хоталич”Севлиево
Иван Асенов СКБ”Академик”София

57

Данаил Милев КФВС„Атлет” Първомай
Георги Никифоров СКБ”Хоталич”Севлиево
Ангел Димов СКБ„Арда” Кърджали
Любомир Славов СКБ„Арда” Кърджали
Никола Тянков БК”НСА” София
Лъчезар Петков БК”ВИАС” София
Борислав Кочмаларски БСК Пазарджик
Лъчезар Николов СКК„Старт” София
Запрян Запрянов БК”НСА” София
Иван Панев БК Хасково
Евгин Дряна БК”ВИАС”
Димитър Петков СКБ Приста Русе
Симеон Топузов БК„Левски Люлин”София
Тодор Русинов БК”НСА”София
Михаил Пенев СКБ „Хоталич”Севлиево
Стоян Шишков БК Нова Загора
Валентин Франсъзов СК Гълъбово
Неджати Билял СК Бургас
Вълко Желязков СКБ„Арда” Кърджали
Ясен Радев СКБ „Хоталич”Севлиево
Петър Бачев СКБ„Академик” София
Господин Бременски СКБ Приста Русе
Кирил Василев СКБ „Арда”Кърджали
Калоян Асенов СКБ Русе
Денис Иванов БК Хасково
Павелин Павлов СК Гълъбово
Янко Хаджиев БК Хасково
Владислав Иванов СКБ„Арда” Кърджали
Недко Неделчев БК„Левски Люлин”София
Божидар Ненов БК Г.Оряховица
Стелиян Станков БК”НСА” софия
Георги Гемеджиев СКБ „Хоталич”Севлиево

89

Димитър Димитров СК Бургас
Иван Малешков СКБ Брезово
Ованес Каспарян СК Ракетлон Варна
Даниел Чучулев БК Хасково
Николай Муевски СКБ Брезово
Цветан Уанг СКБ„Академик” София
Мирослав Стаматов СК Ракетлон Варна
Садула Аксер СКБ„Арда” Кърджали
Самуил Иванов БК”ВИАС” София
Янко Георгиев СК Бургас
Георги Костадинов СК Бургас
Мехмед Халилов СК Бургас
Йордан Николов КФВС„Атлет” Първомай
Тодор Ненчев СКБ„Хоталич”Севлиево
Лиан Тодоринов СКБ„Старт” София
Дойчин Дойчинжв СКБ Брезово
Любомир Тончев СКБ„Академик” София
Тодор Табаков СКБ Приста Русе
Илиян Илчев СКБ Приста Русе

 ЖЕНИ ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб

1

Петя Неделчева БК”Левски Люлин” София

2

Линда Зечири СКБ„Академик” София

3

Мария Мицова СКБ Приста Русе

3

Божидара Топузова БК Хасково

5

Димитрия Попстойкова БК”ВИАС”
Мила Иванова СКБ Ст.Загора
Виктория Желева СКБ Ст.Загора
Димитрийка Димитрова СКБ Ст.Загора

9

Цвете Асенова СКБ”Академик” софия
Петя Георгиева БК Хасково
Румяна Иванова БК”НСА” София
Ева Тонева БК Хасково
Любомира Стойнова СКБ”Академик” София
Силвана Генкова СКБ Приста Русе
Добринка Смилянова БК”Левски Люлин” София
Анна Кръстева БК”НСА” София

17

Весела Маринска СКБ Брезово
Мария Йорданова БСК Пазарзжик
Теодора Станкова СКБ Русе
Мария Петрова СКБ Русе
Ния Беджева СКБ Русе
Ива Йовкова БК”НСА” София
Габриела Колицова БК”НСА” София
Мира Георгиева СКБ Габрово
Стела Борисова СКБ Русе
Анна-Мария Цанева СКБ Стара Загора
Ива Колева СКБ Габрово
Ирена Атанасова СК Ракетлон Варна
Виктория Пенчева БК”ВИАС” София
Мария Делчева БК”Левски Люлин” София
Калина Георгиева БСК Пазарджик
Михаела Нейчева БК”ВИАС”София

33

Джема Зечири БК”Академици” София
Сибел Таракчиева СКБ Габрово
Никол Чипарова СК Бургас
Екатерина Блохина СКБ”Академик” София
Михаела Чолакова БК Горна Оряховица
Мария Златева СКБ Стара Загора
Габриела Шаклева СКБ”Академик” София
Христина Борисова БК”ВИАС” София

41

Наталия Минчева СКБ Брезово
Антония Налбантова „Атлет” Първомай
Деница Тодорова СКБ  Приста Русе
Камелия Папазова СК Бургас
Ива Георлгиева СКБ”Арда”Кърджали
Ива Чипарова СК Бургас
Димана Иванова СК Бургас
Кремена Димитрова СКБ Приста Русе

49

Христомира Поповска БК Горна Оряховица
Цветелина Райкова СКБ”Хоталич” Севлиево

ДВОЙКИ МЪЖЕ

Класиране

Име,фамилия Клуб

1

Владимир Методиев-Юлиан Христов БК”ВИАС”София

2

Гергин Неделчев-Иван Русев БК”ВИАС, БК”НСА”

3

Тихомир Киров-Владимир Шишков БСК СтараЗагора

3

Пейо Бойчинов-Радослав Симеонов БК Хасково БК”НСА”

5

Саркис Агопян-Димитър Делчев ВИАС, Левски Люлин
Илиян Кръстев-Красимир Кръстев „Атлет”Първомай
Веселин Вълев-Константин Добрев ВИАС, Академик
Стефан Гърев-Борис Кесов БСК Пазарджик

9

Людмил Гетов –Никола Тянков БК”НСА” София
Борислав Андреев-Данаил Великов СКБ Русе
Живко Димитров-Пламен Стаматов СКБ Севлиево СКБ  Русе
Венцислав Виделов-Златко Илчев БК Хасково
Илиян Стоилов –Илиян Янков БСК Пазарджик
Момчил Вълов-Тодор Гръблев СКБ Габрово БК НСАСофия
Запрян Запрянов- Васил Пасков БК НСА София- КФВС „Атлет” Първомай
Лилиян Михайлов-Михаил Михайлов СКБ Ст.Загора

17

Николай Ангелов-Стелиан Станков БК”НСА” София
Иван Асенов-Любен Панов СКБ”Академик” София
Мартин Колев-Мартин Цветков БК Хасково
Радослав Радев- Ясен Радев БК Хасково
Ивайло Вълев- Георги Гемеджиев СКБ”Хоталич” Севлиево
Евгин Дряна – Иван Траков БК”ВИАС” София
Димитър Петков- Тодор Табаков СКБ”Приста” Русе
Илиян Илчев – Александър Тодоров СКБ”Приста” Русе
Светослав Дикалов- Александър Пешев БК”Академици-”БК”НСА” София
Калоян Асенов- Данаил Балкански СКБ Русе
Петър Вълов – Митко Чавдаров СКБ Габрово
Данил Кръстев – Данаил Милев СК Ракетлон КФВС”Атлет” Първомай
Данаил Николов – Иван панев БК Хасково
Мирослав Стаматов- Васил Цонев СК Ракетлон –СК Бургас
Ивайло Анастасов – Лъчезар Пелов СКК”Старт” София
Недко Неделчев -  Георги Чавански БК”Левски Люлин” София

33

Симеон Топузов-Димитър Янакиев БК”Левски Люлин” София
Крумислав Джерманов- Лиан Тодоринов СКК”Старт” София
Димитър Димитров-Николай Момчилов СК Бургас
Денис Орешков-Илко Орешков СКБ”Академик” БК”Академици” София
Павелин Павлов- Валентин Франсъзов СК Гълъбово
Денис Иванов – Янко Хаджеив БК Хасково
Йордан Николов – Росен Чакъров КФВС”Атлет” Първомай
Вълко Желязков – Владислав Иванов СКБ”Арда” Русе

41

Генчо  Велевски- Иван Малешков СКБ Брезов
Садула Аксер- Ангел Димов СКБ”Арда” Кърджали
Дани Палабойков- Даниел Чучулев БК Хасково
Ованес Каспарян – Любомир Тончев СК Ракетлон Варна- СКБ”Академик” софия
Кирил Василев- Любомир Славов СКБ”Арда” Кърджали
Самуил Иванов- Лъчезар Петков БК”ВИАС” София
Дойчин Дойчинов- Николай Муевски СКБ Брезово
Александър Ненков- Георги Никифоров СКБ”Хоталич” Севлиево

49

Господин Бременски- Иван Терзиев СКБ Приста Русе СКБ Стара Загора
Петър Бачев – Цветан Уанг СКБ”Академик” София
Георги Костадинов- Мехмед Халилов СК Бургас
Огнян Вълев- Велизар Минчев СК Гълъбово
Неджати Билял- Янко Георгиев СК Бургас
Теодор Ненчев- Михаил Пенев СКБ”Хоталич” Севлиево
Борислав Кочмаларски- Божидар Ненов БСК Пазарджик БК Г.Оряховица

 

ДВОЙКИ ЖЕНИ

Класиране

Име,фамилия Клуб

1

Мила Иванова-МарияМицова СКБ Стара Загора СКБ Приста Русе

2

Димитрийка Димитрова- Виктория Желева СКБ Стара Загора

3

Мария Делчева – Добринка Смилянова БК”Левски Люлин” София

3

Ева Тонева- Божидара Топузова БК Хасково

5

Мира Георгиева – Петя Георгиева СКБ Габрово БК Хасково
Христина Борисова – Ива Йовкова БК”ВИАС” София
Цвете Асенова- Габриела Шаклева СКБ”Академик” София
Силвана Генкова – Димитрия Попстойкова СКБ Приста Русе БК”ВИАС” София

9

Румяна Иванова- Петя Неделчева БК”НСА” – БК”Левски Люлин София
Антония Налбантова- Цветелина Райкова КФВС”Атлет”Първомай СКБ”Хоталич” Севлиево
Калина Георгиева- Мария Йорданова БСК пазарджик
Стела Борисова- Мария Петрова СКБ Русе
Михаела Нейчева – Виктория Пенчева БК”ВИАС” София
Бистра Манева- Любомира Стойнова БК”НСА” – СКБ”Академик”София
Ния Беджева-Теодора Станкова СКБ Русе
Габриела Колицова-Анна Кръстева БК”НСА” София

17

Ирена Атанасова- Ива Георгиева СК Ракетлон СКБ”Арда” Кърджали
Ива Чипарова- Никол Чипарова СК Бургас
Весела Маринска- Наталия Минчева СКБ Брезово
Кремена Димитрова-Деница Тодорова СКБ Приста Русе
Мария Златева-Анна-Мария Цанева СКБ Стара Загора
Димана Иванова- Камелия Папазова СК Бургас
Христомира Поповска- Михаела Чолакова БК Горна Оряховица
Екатерина Блохина- Джема Зечири БК Академица София
Ива Колева – Сибел Таракчиева СКБ Габрово

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб

1

Иван Русев-Петя Неделчева БК”ВИАС” БК”Левски Люлин”София

2

Владимир Методиев – Божидара Топузова БК”ВИАС” София- БК Хасково

3

Красимир Кръстев- Виктория Желева КФВС”Атлет” Първомай СКБ Стара Загора

3

Саркис Агопян – Димитрия Попстойкова БК”ВИАС” София

5

Владимр Шишков – Мария Мицова СКБ Стара Загора- СКБ Приста Русе
Илиян Кръстев – Бистра Манева КФВС”Атлет” Първомай БК”НСА” София
Константин Добрев –Любомира Стойнова СКБ”Академик” София
Тихамир Киров-Димитрийка Димитрова СКБ Стара Загора

9

Тодор Гръблев-Анета Янева БК”НСА” София
Васил Пасков- Цвете Асенова КФВС”Атлет” Първомай- СКБ”Академик” София
Михаил Михайлов –Мила Иванова СКБ Стара Загора
Живка Димитров –Силвана Генкова СКБ”Хоталич” Севлиево
Данаил Балкански –Мария Петрова СКБ Русе
Людмил Гетов –Габриела Колицова БК”НСА” София
Гергин Недялков –Румяна Иванова БК”НСА” София
Петър Вълов –Сибел Таракчиева СКБ Габрово

17

Данаил Великов –Теодора Станкова СКБ Русе
Калоян Асенов –Стела Борисова СКБ Русе
Веселин Вълев- Христена Борисова БК”ВИАС” София
Иван Траков –Ива Йовкова БК”ВИАС” София
Стефан Гърев –Мария Йорданова БСК Пазарджик
Тодор Русинов – Анна Кръстева БК”НСА” София
Митко Чавдаров –Ива Колева СКБ Габрово
Борислав Андреев –Ния Беджева СКБ Русе
Пламен Стаматов –Петя Георгиева СКБ Приста Русе БК Хасково
Лилиян Михайлов –Анна-Мария Цанева СКБ Стара Загора
Венцислав Виделов –Ева Тонева БК Хасково
Иван Асенов –Габриела Шаклева СКБ „Академик” София
Илиян Янков –Добринка Смилянова БСК Пазарджик БК”Левски Люлин” София
Владислав Иванов –Ива Георгиева СКБ”Арда” Кърджали
Димитър Янакиев –Христомира Поповска БК”Левски Люлин” София БК Горна Оряховица
Момчил Вълов-Мира Георгиева СКБ Габрово

33

Геоги Никифоров- Цветелина Ройкова СКБ”Хоталич” Севлиево
Димитър Делчев –Мария Делчева БК”Левски Люлин” София
Радослав Радев –Михаела Нейчева БК”ВИАС” София
Тодор Табаков-Кремена Димитрова СКБ Приста Русе
Божидар Ненов –Михаела Чолакова БК Горна Оряховица
Иван Малешков –Наталия Минчева СКБ Брезово
Любомир Тончев –Екатерина Блохина СКБ”Академик” София
Данаил Кръстев –Ирена Атанасова СК Ракетлон Варна

41

Неджати Билял- Ива Чипарова СК Бургас
Господин Беремски- Деница Тодорова СКБ Приста Русе
Илко Орешков – Джема Зечири БК”Академиците” София
Васил Цонев-Димана Иванова СК Бургас
Янко Георгиев –Никол Чипарова СК Бургас
Иван Терзиев –Мария Златева СКБ Стара Загора
Мирослав Стаматов –Надя Захариева СК Ракетлон Варна
Данаил Милев –Антония Налбантова КФВС”Атлет” Първомай

49

Мехмед Халилов- Камелия Папазова СК Бургас
Дойчин Дойчинов – Весела Маринска СКБ Брезово
Георги Гемеджиев- Виктория Пенчева СКБ”Хоталич” Севлиево БК”ВИАС” София

Държавен личен шампионат за младежи и девойки до 19 години
София, 14-15.03.2013 година
Спортна зала София

МЛАДЕЖИ ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Стефан Гърев БСК Пазарджик 70

2

Димитър Делчев БК”Левски Люлин” 60

3

Златко Илчев БК Хасково 50

3

Венцислав Виделов БК Хасково 50

5

Лилиян Михайлов СКБ Стара Загора 39.5
Росен Чакъров КФВС”Атлет” Първомай
Евгин Дряна БК”ВИАС” София
Християн Петров КФВС”Атлет” първомай

9

Марио Марков СКБ”Хоталич” Севлиево 25
Мартин Чардаков БСК Пазарджик
Генчо Велевски СКБ Брезово
Радослав Русев СКБ Разград
Атанас Матев СКБ Стара Загора
Александър Ненков СКБ”Хоталич” Севлиево
Ивелин Ванчев БК Хасково
Владимр Минчев СКБ Стара Загора

17

Мартин Костов КФВС”Атлет” първомай 9.5
Тодор Върбанов СКБ Русе
Геолри Алекс.Георгиев СКБ Разград
Делян Панайотов КФВС”Атлет” Първомай
Динко Динев СКБ стара Загора
Станислав Монев СКБ”Хоталич” Севлиево
Мартин Глухчев БСК Пазарджик
Николай Муевски СКБ Брезово
Атанас Янев КФВС”Атлет” Първомай
Димитър Бирников БСК Пазарджик
Тодор Тодоров СКБ Разград
Георги Кр. Георгиев СКБ Разград
Симеон Топузов БК”Левски Люлин” София
Мирослав Палиев СКБ”Хоталич” Севлиево

ДЕВОЙКИ ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Божидара Топузова БК Хасково 70

2

Мила Иванова СКБ Стара Загора 60

3

Ева Тонева БК Хасково 50

3

Ива Колева СКБ Габрово 50

5

Кристина Милланова БК”Победа” Дупница 39.5
Полина Руменова СКБ Русе
Цвете Асенова СКБ”Академик” София
Росица Станчева БК Хасково

9

Людмила Костадинова БК”Победа” Дупница 25
Ралица Илиева БК Хасково
Кристин Добрева БК”Победа” Дупница
Михаела Чолакова БК Горна Оряховица
Кристин Тонкова БК”Победа” Дупница
Петя Александрова БК”Победа” Дупница
Катрин Карабельова БК”Победа” Дупница
Цветелина Дочева СКБ Русе

17

Денислав Стойчева СКБ”Академик” София 9.5
Ивелина Чомакова КФВС”Атлет” първомай
Деница Мицова СКБ Приста Русе
Мая Колева БК Горна Оряховица
Катерина Балабанова БК Горна Оряховица
Златомира Коралова КФВС”Атлет” Първомай
Надежда Гелеменова БСК Пазарджик
Никол Шаклева СКБ”Академик” София
Силвия Василева БК Горна Оряховица
Гергана Савова КФВС”Атлет” Първомай
Виктория Иванова БК”ВИАС” София
Надежда Димитрова БК Горна Оряховица
Деница Тодорова СКБ Приста
Радилена Бойчева КФВС”Атлет” Първомай
Мария Александрова БК Горна Оряховица
Камелия Иванова СКБ Стара Загора

ДВОЙКИ МЛАДЕЖИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Стефан Гърев-Димитър Делчев БСК Пазарджик  БК”Левски Люлин” София 70

2

Атанас Матев- Лилиян Михайлов СКБ Стара Загора 60

3

Радослав Русев- Тодор Тодоров СКБ Разград 50

3

Евелин Ванчев – Евгин Дряна БК Хасково ВК”ВИАС” София 50

5

Венцислав Виделов-Златко Илчев БК Хасково 39.5
Християн Петров- Росен Чакъров КФВС”Атлет” Първомай
Марио Марков- Станислав Монев СКБ”Хоталич” Севлиево
Симеон Топузов –Мартин Чардаков БК”Левски Люлин” София БСК пазарджик

9

Тодор Върбанов- Делян Панайотов СКБ Русе КФВС”Атлет Първомай 25
Александър Ненков-Мирослав Палиев СКБ”Хоталич” Севлиево
Динко Динев- Владимир Минчев СКБ Стара Загора
Димитър Бирников- Мартин Глухчев БСК Пазарджик
Генчо Велевски – Николай Муевски СКБ Брезово
Георги Алекс Георгиев – Георги Кр. Георгиев СКБ Разград
Мратин Костов-Атанас Янев КФВС”Атлет” Първомай

ДВОЙКИ ДЕВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Цвете Асенова-Мила Иванова СКБ”Академик” София СКБ Стара Загора 70

2

Ева Тонева- Божидара Топузова БК Хасково 60

3

Катрин Карабельова- Ива Колева БК”Победа” Дупница СКБ Габрово 50

3

Кристина Миланова-Полина Руменова БК”Победа” Дупница СКБ Русе 50

5

Ралица Илиева- Росица Станчева БК Хасково 39.5
Петя Александрова- Людмила Костадинова БК”Победа” Дупница
Силвия Василева- Михаела Чолакова БК Горна Оряховица
Кристин Добрева-Кристин Тонкова БК”Победа” дупница

9

Деница Мицова – Деница Тодорова СКБ Приста Русе 25
Денислава Стойчева- Никол Шаклева СКБ”Академик” София
Мария Александрова-Надежда Димитрова БК Горна Оряховица
Златомира Коралова- Ивелина Чомакова КФВС”Атлет” Първомай
Радилена Бойчева-Гергана Савова КФВС”Атлет” първомай
Цветелина Дочева-Виктория Иванова СКБ Русе БК”ВИАС” София
Надежда Гелеменова- Камелия Иванова БСК Пазарджик СКБ Стара Загора
Катерина Баланова- Мая Колева БК Горна ОРяховица

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Стефан Гърев- Божидара Топузова БК Пазарджик БК Хасково 70

2

Лилиян Михайлов- Мила Иванова СКБ Стара Загора 60

3

Димитър Делчев- Цвете Асенова БК”Левски Люлин” София СКБ „Академик” софия 50

3

Радослав Русев-Полина Руменова СКБ Разград СКБ Русе 50

5

Тодор Тодоров- Цветелина Дочева СКБ Разград СКБ Русе 39.5
Венцислав Видолов- Ева Тонева БК Хасково
Златко Илчев- Кристина Миланова БК Хасково БК”Победа” Дупница
Християн Петров- Гергана Савова КФВС”Атлет” Първомай

9

Георги Кр. Георгиев- Мария Александрова СКБ разград БК Горна Оряховица 25
Делян Панайотов- Ивелина Чомакова КФВС”Атлет” Първомай
Тодор Върбанов- Катерина Баланова СКБ Русе БК Горна Оряховица
Мартин Костов- Радилена Бойчева КФВС”Атлет” Първомай
Росен Чакъров- Росица Станчева КФВС”Атлет” Първомай БК Хасково
Николай Муевски- Мая Колева СКБ Брезово БК Горна Оряховица
Ивелин Ванчев- Камелия Иванова БК Хасково СКБ Стара Загора
Генчо Велевски- Силвия Василева БК Хасково СКБ Стара Загора

17

Атанас Янев – Златомира Коралова КФВС”Атлет” Първомай 9.5
Динко Динев- Ралица Илиева СКБ Стара Загора БК Хасково
Марио Марков- Петя Александрова СКБ”Хоталич” Севлиево БК”Победа” Дупница
Георги Алекс. Георгиев- Надежда Димитрова СКБ Разград БК Горна Оряховица

Държавен личен шампионат за юноши и девойки до 17 години
София, 19-21.04.2013
Спортна зала София

ЮНОШИ ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Владимир Шишков СКБ Стара Загора 70

2

Даниел Балкански СКБ Русе 60

3

Мартин Колев БК Хасково 50

3

Виктор Минчев СКБ Русе 50

5

Ангел Димов СКБ”Арда” Кърджали 39.5
Камен Луканов СКБ Русе
Мартин Цветков БК Хасково
Крумислав Джерманов СКК”Старт” София

9

Георги Тинков СКБ Стара Загора 25
Лиан Тодоринов СКК”Старт”София
Георги Панайотов СКБ Русе
Васил Цонев СКБ Бургас
Николай Керчев СКБ Русе
Теодор Ненчев СКБ”Хоталич” Севлиево
Манол Луканов СКБ Русе
Михаил Няголов СКБ Русе

17

Васил Стеф. Ралчев БК Панагюрище 9.5
Васил Ник.Ралчев БК Панагюрище
Калоян Палазов СКБ Габрово
Даниел Чучулев БК Хасково
Добрин Добрев СКБ Стара Загора
Радослав Рашев СКБ Стара Загора
Борислав Савов СКБ”Хоталич” Севлиево
Георги Якимов БК”Победа” Дупница
Атанас Асенов БК”Победа” Дупница
Деян Ганчев БК Хасково
Марко Петрунов СКБ Стара Загора
Денис Иванов БК Хасково
Кръстьо Цветанков БК Панагюрище
Неджати Бибял СКБ Бургас
Иван Кръстев СКБ Разград
Симеон Желязков БК”Левски Люлин” София

33

Лъчезар Петков БК”ВИАС” София 1
Ангел Костадинов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Димитър Стефанов СКБ Разград
Велислав Раков БК Панагюрище
Теньо Димитров СКБ Стара Загора
Радослав Русев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Олександър Димитров СКБ Стара Загора
Петър Бачев СКБ”Академик” София

41

Пламен Тонев БСК Велико Търново
Ангел Георгиев СК Гълъбово
Давид Нейков БСК Велико Търново
Божидар Димитров БСК Велико Търново
Цветан Уанг СКБ”Академик” София
Мирослав Милчев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Матей Сидики БСК Велико Търново
Пенчо Благоев СКБ”Вапцаров” Димитровград

49

Мартин Минков СКБ Разград
Димитър Димитров СКБ Бургас
Любомир Спасов СКБ Габрово
Йордан Бонев БК Хасково

ДЕВОЙКИ ЕДИНИЧНО

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Мария Мицова СКБ Приста Русе 70

2

Магда Димитрова БК”Победа” Дупница 60

3

Анна-Мария Цанева СКБ Стара Загора 50

3

Михаела Нейчева БК”ВИАС” София 50

5

Лилия Стоянова БК”Левски Люлин” София 39.5
Лидия Русева СКБ Разград
Десислава Танева СКБ Разград
Борислав Динева БК”Победа” Дупница

9

Виктория Пенчева БК”ВИАС” София 25
Мартина Горчева БСК Пазарджик
Михаела Иванова БСК Пазарджик
Леда Драгиева СКБ Стара Загора
Саня Костова БК”Победа” Дупница
Йоана Ненчева БСК Пазарджик
Ния Беджева СКБ Русе
Калина Георгиеива БСК Пазарджик

17

Ива Василева БК Горна Оряховица 9.5
Христина Тодорова БК”Победа” Дупница
Полин Павлова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Веселина Николова СКБ”Г. Бенковски” Пазарджик
Илиана Илиева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Ивон Дончева БК Горна Оряховица
Наталия Иванова СКБ  Габрово
Виктория Фтичева СКБ Габрово
Стефани Андреева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Михаела Стругарова СКБ Габрово
Емилия Кънева СКБ Стара Загора
Екатерина Блохина СКБ”Академик” София
Цветелина Райкова СКБ”Хоталич” Севлиево
Александра Павлова СКБ”Академик” София
Диляна Момерова СКБ Стара Загора
Ирена Тодева БК Хасково

33

Боряна Антова СКБ”Академик” София 1
Лора Колева БСК Велико Търново
Силвия Обрешкова БСК Велико Търново
Деляна Вълева БСК Велико Търново
Камелия Папазова СКБ Бургас
Веселина Борисова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Джорджия Димитрова СКБ”Академик” София
Димана Иванова СКБ Бургас
Лидия Божинова БСК”Хоталич” Севлиево
Никол Петкова СКБ Бургас
Детелина Стефанова БСК Велико Търново

ДВОЙКИ ЮНОШИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Данаил Балкански-Виктор Минчев СКБ Русе 70

2

Георги Тинков-Владимир Шишков СКБ Стара Загора 60

3

Крум Джерманов-Лиан Тодоринов СКК”Старт” София 50

3

Мартин Колев-Мартин Цветков БК Хасково 50

5

Марко Петрунов- Даниел Чучулев СКБ Стара Загора БК Хасково 39.5
 Иван Кръстев –Михаил Няголов СКБ Разград СКБ Русе
Николай Керчев –Георги Панайотов СКБ Русе
Камен Луканов-Манол Луканов СКБ Русе 25

9

Атанас Асенов- Георги Якимов БК”Победа” Дупница
Добрин Добрев –Радослав Рашев СКБ Стара Загора
Ангел Костадинов-Мирослав Милев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Неджати Билял – Васил Цонев СКБ Бургас
Тодор Ненчев- Борислав Савов СКБ”Хоталич” Севлиево
Васил Стеф.Ралчев-Кръстьо Цветанков БК Панагюрище
Ангел Георгиев –Ангел Димов СК Гълъбово-СКБ”Арда” Кърджали
Калоян Палазов-Любомир Спасов СКБ Габрово

17

Давид Нейков-Пламен Тонев БСК Велико Търново 9.5
Петър Бачев-Цветан Уанг СКБ”Академик” София
Ангел Костадинов- Мирослав Милев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Деян Ганчев –Денис Иванов БК Хасково
Олександър Димитров-Теньо Димитров СКБ Стара Загора
Мартин Минков-Димитър Стефанов СКБ Разград
Божидар Димитров-Матей Сидики БСК Велико Търново
Пенчо Благоев-Радослав Русев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Симеон Желязков-Лъчезар Петков БК”Левски Люлин”БК”ВИАС”София
Йордан Бонев-Димитър Димитров БК Хасково СКБ Бургас

ДВОЙКИ ДЕВОЙКИ

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Лидия Русева-Десислава Танева СКБ Разград 70

2

Магда Димитрова-Саня костова БК”Победа” Дупница 60

3

Мария Мицова-Анна-Мария Цанева СКБ Приста Русе СКБ Стара Загора 50

3

Калина Георгиева- Михаела Иванова БСК Пазарджик 50

5

Мартина Горчева- Йоана Ненчева БСК Пазарджик 39.5
Борислава Динева- Виктория Пенчева БК”Победа”Дупница БК”ВИАС”София
Ния Беджева- Цветелина Райкова СКБ Русе СКБ”Хоталич” Севлиево
Емилея Кънева-Лилия Стоянова СКБ Стара Загора БК”Левски Люлин” София

9

Михаела Нейчева- Михаела Стругарова БК”ВИАС” София СКБ Габрово 25
Ива Василева –Ивон Дончева БК Горна Оряховица
Стефани Андреева- Илиана Илиева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Веселина Николова- Христина Тодорова СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик БК”Победа” Дупница
Веселина Борисова –Полин Павлова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Наталия Иванова- Виктория Фтичева СКБ Габрово
Екатерина Блохина-Лидия Божинова СКБ”Академик” София СКБ”Хоталич” Севлиево
Леда Драгиева- Диляна Момерова СКБ Стара Загора

17

Боряна Антова-Александра Павлова СКБ”Академик” София 9.5
Силвия Обрешкова-Детелина Стефанова БСК Велико Търново
Джорджия Димитрова- Никол Петкова СКБ”Академик” София СКБ Бургас
Деляна Вълева- Лора Колева БСК Велико Търново
Димана Иванова-Камелия Папазова СКБ Бургас

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Владимир Шишков-Мария Мицова СКБ Стара Загора СКБ Приста Русе 70

2

Данаил Балкански-Магда Димитрова СКБ РусеБК”Победа” Дупница 60

3

Виктор Минчев-Десислава Танева СКБ Русе СКБ Разград 50

3

Манол Луканов-Лидия Русева СКБ Русе СКБ Разград 50

5

Марко Петрунов- Емилия Кънева СКБ Стара Загора 39.5
Мартин Цветков-Калина Георгиева БК Хасково БСК Пазарджик
Георги Тинков-Анна-Мария Цанева СКБ Стара Загора
Мартин Колев-Лилия Стоянова БК Хасково БК”Левски Люлин” София

9

Лъчезар Петков- Михаела Нейчева БК”ВИАС”София 25
Михаил Няголов-Ивон Дончева СКБ Русе БК Горна Оряховица
Борислав Савов- Йоан Ненчева СКБ „Хоталич” Севлиево БСК Пазарджик
Крумислав Джерманов- Борислава Динева СКК”Старт” София БК”Победа” Дупница
Николай Керчев-Ния Беджева СКБ Русе
Атанас Асенов- Михаела Иванова БК”Победа” Дупница БСК Пазарджик
Теодор Ненчев- Цветелина Райкова СКБ”Хоталич” Севлиево
Иван Кръстев-Виктория Пенчева СКБ Разград БК”ВИАС” София

17

Йордан Бонев- Христина Тодорова БК Хасково БК”Победа” Дупница 9.5
Даниел Дучулев- Саня Костова БК Хасково БК”Победа” Дупница
Мартин Минков-Лидия Божилова СКБ Разград СКБ”Хоталич” Севлиево
Васил Цонев-Димана Иванова СКБ Бургас
Теньо Димитров- Ива Василева СКБ Стара Загора БК Горна Оряховица
Лиан Тодоринов- Михаела Стругарова СКК”Старт” София СКБ Габрово
Олександър Димитров- Леда Драгиева СКБ Стара Загора
Георги Панайотов-Екатерина Блохина СКБ Русе СКБ”Академик” София
Данис Иванов-Мартина Горчева БК Хасково БСК Пазарджик
Любомир Спасов-Наталия Иванова СКБ Габрово
Ангел Костадинов –Илиана Илиева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Мирослав Милев-Стефани Андреева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Калоян Палазов- Виктория Фтичева СКБ Габрово
Добрин Добрев –Веселина Николова СКБ Стара Загора СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Радослав Рашев- Диляна Момерова СКБ Стара Загора
Радослав Русев- Веселина Борисова СКБ”Вапцаров” Димитровград

33

Цветан Уанг- Джорджия Димитрова СКБ”Академик” София 1
Георги Якимов-Ирена Тодева СКБ „Победа” Дупница БК Хасково
Петър Бачев –Александра Павлова СКБ”Академик” София
Пенчо Благоев-Полин Павлова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Пламен Тонев-Силвия Обрешкова БСК Велико Търново
Божидар Димитров- Деляна Вълева БСК Велико Търново
Давид Нейков-Детелина Стефанова БСК Велико Търново
Неджати Билал- Камелия Папазова СКБ Бургас
Димитър Димитров-Никол Петкова СКБ Бургас
Матей Сидики-Лора Колева БСК Велико Търново

Държавен личен шампионат за юноши и девойки до 15 години
София, 29-31.03.2013
Спортна зала София

ЮНОШИ ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Даниел Николов БК Хасково 70

2

Димитър Янакиев БК”Левски Люлин” София 60

3

Иван Марков СКБ Русе 50

3

Иван Панев БК Хасково 50

5

Данис Ммаринов СКБ Стара Загора 39.5
Георги Чавански БК”Левски Люлин” София
Янко Хаджиев БК Хасково
Михаил Пенев СКБ”Хоталич” Севлиево

9

Денис Орешков СКБ”Академик” София 25
Божидар Колев СКБ”Академик” София
Стоян Стоянов БК Хасково
Калоян Станев СКБ”Хоталич” Севлиево
Данил Михайлов СКБ Русе
Камен Станков СКБ Приста Русе
Александър Ангелов СКБ Русе
Алекс Попов БСК Пазарджик

17

Павел Факиров СКБ”Хоталич” Севлиево 9.5
Румен Георгиев СКБ Разград
Любомир Тончев СКБ”Академик” София
Данаил Карачоров СКБ Русе
Владимир Иванов БСК Велико Търново
Самуил Иванов БК”ВИАС” София
Александър Вътев БК Хасково
Аксер Садула СКБ”Арда” Кърджали
Иван Иванов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Деян Генчев БК Хасково
Мартин Кънев СКБ”Хоталич” Севлиево
Георги Ацинов СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Иван Парпарев СКБ Брезово
Мартин Петков СКБ”Оряхово 80”
Георги Чавдаров СКБ Стара Загора
Стефан Господинов БК Хасково

33

Пламен Димитров СКБ”Вапцаров” Димитровград 1
Кирил Найденов БК Панагюрище
Симеон Вълев СКБ Гълъбово
Тихомир Петков СКБ”Оряхово 80”
Стоил Парпарев СКБ Брезово
Баръш Мюмюнов СКБ”Арда” Кърджали
Бранимир Серафимов СКБ Русе
Мариан Славов СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик

41

Петър Пеев БСК Велико Търново
Денис Костурков БК Панагюрище
Севдалин Иванов СКБ Гълъбово
Янко Георгиев СКБ Бургас
Станислав Иванов БСК Пазарджик
Атанас Тенчев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Райко Спасов СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Борислав Борисов БСК Велико Търново
Мартин Халачев СКБ”Хоталич” Севлиево
Петко Курулев СКБ”Арда” Кърджали
Иван Иванов СК Гълъбово
Иван Рендаков БК Панагюрище
Мерт Мехмед СКБ”Арда” Кърджали
Валентин Богдански БК”ВИАС” София
Христо Ваташки СКК”Старт” София
Георги Костадинов СКБ Бургас

57

Михаил Михайлов БК Хасково
Кирчо Делчев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Мариан Василев БСК Велико Търново
Владимир Венков СКБ”Вапцаров” Димитровград
Петко Димитров СКБ”Вапцаров” Димитровград
Галин Долашев СКК”Старт” София

ДЕВОЙКИ ЕДИНИЧНО

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Мария Делчева БК”Левски Люлин”София 70

2

Венцислава Сакаджийска БК Хаскво 60

3

Мария Златева СКБ Стара Загора 50

3

Паола Кирова СКБ Стара Загора 50

5

Кристина Желева БК Хасково 39.5
Лия Казанджиева СКБ Русе
Велина Орешкова СКБ”Академик” София
Цветелина Нешева БСК Пазарджик 25

9

Доника Богоева БК”Победа” Дупница
Ива Мараджийска БСК Пазарджик
Ема Капнилова СКБ Приста Русе
Калина Спасова БК Хасково
Елена Бонева БК”Победа” Дупница
Михаела Иванова СКБ Русе
Анилина Димитрова СКБ Стара Загора
Даниела Димчова БК”Победа” Дупница

17

Нели Бъчварова БК Горна Оряховица 9.5
Мануела Енчева СКБ Стара Загора
Дорина Иванова БСК Пазарджик
Гергана Дочева СКБ Русе
Пресиана Михова БК Хасково
Смилена Точева СКБ”Вапцаров” Димитровград
София Иванова СКБ Разград
Даниела Данкова СКБ Разград
Жаклин Дончева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Богдана Дукова БК Хасково
Николета Доганджиева БК Хасково
Анелия Добромирова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Преслава Димитрова СКБ Русе
Десислава Илчева БК Хасково
Йоана Кръстева СКБ Русе
Габриела Атанасова СКБ Гълъбово

33

Христина Матева СКБ Разград 1
Галя Алексиева СКБ Русе
Мария Вуковска БК”Победа” Дупница
Веселина Ковачева СКБ Русе
Ралица Асенова СКБ”Хоталич”Севлиево
Мария Костуркова БК Панагюрище
Габриела Карабойчева БК Панагюрище
Грета Филева БСК Велико Търново

41

Камелия Тодорова БСК Велико Търново
Ивелина Динкова БК Панагюрище
Детелина Парушева БСК Велико Търново
Николена Николова СКБ”Хоталич”Севлиево
Анета Атанасова СКБ Бургас
Елена Червенкова БК Горна Оряховица
Яна Парушева СКБ Бургас
Деляна Николова СК Гълъбова
Петя Николова БСК Велико Търново
Елисавета Георгиева СК Гълъбово

51

Станислава Захариева БК Панагюрище
Пламена Тодорова БСК Велико Търново

ДВОЙКИ ЮНОШИ

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Даниел Николов-Иван Панев БК Хасково 70

2

Иван Марков-Димитър Янакиев СКБ РусеБК „ЛевскиЛюлин” София 60

3

Денис Маринов-Янко хаджиев СКБ Стара Загора БК Хасково 50

3

Александър Ангелов-Денис Орешков СКБ Русе СКБ”Академик” София 50

5

Мартин Кънев-Михаил Пенев СКБ”Хоталич” Севлиево 39.5
Алекс Попов-Георги Чавански БСК Пазарджик БК”Левски Люлин” Софиа
Стоян Стоянов –Георги Чавдаров БК Хасково СКБ Стара Загора
Мариан Славков- Райко Спасов СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик

9

Иван Парпарев-Стоил Парпарев СКБ Брезово 25
Георги Ацинов-Павел Факиров БСК Пазарджик СКБ”Хоталич” Севлиево
Александър Въдев-Стефан Господинов БК Хасково
Камен Станков-Любомир Тончев СКБ ПристоРусеСКБ”Академик” София
Божидар Колев- Калоян Станев СКБ”Хоталич” Севлиево
Данаил Карачоров-Данаил Михайлов СКБ Русе
Пламен Димитров-Иван Иванов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Румен Георгиев-Мартин Халачев СКБ РазградСКБ”Хоталич” Севлиево

17

Станислав Иванов-Кирил Найденов БСК Пазарджик 9.5
Иван Иванов-Михаил Михайлов СК ГълъбовоБК Хасково
Мариан Василев –Петър Пеев БСК Велико Търново
Денис Костурков-Иван Рендаков БК Панагюрище
Христо Ваташки-Галин Долашко СКК”Старт” София
Мерт Мехмед-Аксер Садула СКБ”Арда” Кърджали
Владимир Венков-Атанас Тенчев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Мартин Петков-Тихомир Петков СКБ”Оряхово 80”
Симеон Велев-Севдалин Иванов СК Гълъбово
Кирчо Делчев- Петко Димитров СКБ”Вапцаров” Димитровград
Самуил Иванов-Бранимир Серафимов БК”ВИАС” София СКБ Русе
Янко Георгиев- Георги Костадинов СКБ Бургас
Петко Курулев-Башър Мюмюнов СКБ”Арда” Кърджали
Борислав Барисов-Владимир Иванов БСК Велико Търново

ДВОЙКИ ДЕВОЙКИ

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Венцислава Сакаджийска-Калина Спасова БК Хасково 70

2

Анилина Димитрова-Мария Златева СКБ Стара Загора 60

3

Михаела Иванова-Лия Казанджиева СКБ Русе 50

3

Паола Кирова- Цветелина Нешева СКБ Стара Загора БСК Пазарджик 50

5

Велина Орешкова-Елена Черпвенкова СКБ”Академик” София БК Горна Оряховица 39.5
Даниела Данков-Йоана Кръстева СКБ Разград
Богдана Дукова –Кристина Желева БК Хасково
Преслава Димитрова-Гергана Дочева СКБ Русе 25

9

Габриела Карабойчева-Мария кодтуркова БК панагюрище
Доника Богоева- Даниела Димчова БК”Победа” Дупница
Ралица Асенова-Николета Николова СКБ”Хоталич” Севлиево
Анелия Добромирова-Смилена Тончева СКБ”Вапцаров” Димитровград
София Иванова-Христина Матева СКБ Разград
Елена Бонева-Мария Вуковска БК”Победа” Дупница
Дарина Иванова-Ива Мараджийска БСК Пазарджик
Десислава Илчева- Персиана Михова БК Хасково

17

Галя Алексиева-Веселина Ковачева СКБ Русе 9.5
Габриела Атанасова-Елисавета  Георгиева СК Гълъбово
Мануела Енчева-Деляна Николова СКБ Стара Загора СК Гълъбово
Петя Николова-Камелия Тодорова БСК Велико Търново
Жаклин Дончева-Детелина Парушева СКБ”Вапцаров” Димитровград БСК Велико Търново
Ивелина Динкова-Станислава Захариева БК Панагюрище
Анета Атанасова-Яна Парушева СКБ Бургас
Пламена Тодорова-Грета Филева БСК Велико Търново
Нели Бъчварова-Ема Капнилова БК Горна Оряховица СКБ Приста Русе

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Даниел Николов-Кристина Желева БК Хасково 70

2

Иван Панев –Венцислава Сакаджийска БК Хасково 60

3

Димитър Янакиев –Мария Делчева БК”Левски Люлин” София 50

3

Иван Марков-Лия Казанджиева СКБ Русе 50

5

Георги Чавански- Анилина Димитрова БК”Левски Люлин” София СКБ Стара Загора 39.5
Денис Маринов-Паола Кирова СКБ Стара Загора
Георги Чавдаров-Мария Златева СКБ Стара Загора
Янко Хаджиева-Калина Спасова БК Хасково

9

Румен Георгиев-Даниела Данкова СКБ Разград 25
Михаил Пенев-Даниела Димчова СКБ”Хоталич” СевлиевоБК”Победа” Дупница
Стоян Стоянов-Богдана Дукова БК Хасково
Александър Ангелов-Михаела Иванова СКБ Русе
Калоян Станев-Елена Бонева СКБ”Хоталич” СевлиевоБК”Победа” Дупница
Божидар Колев -ЕленаЧервенкова СКБ”Хоталич” Севлиуво БК горна Оряховица
Камен Станков-Ема Капнилова СКБ Приста Русе
Алекс Попов-Цветеулина Нешева БСК Пазарджик

17

Атанас Тенчев- Анелия Добромирова СКБ”Вапцаров” Димитровград 9.5
Иван Иванов-Смилена Точева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Георги Ацинов-Дарина Иванова БСК Пазарджик
Данаил Михайлов-Гергана Дочева СКБ Русе
Симеон Велев-Елисавета Георгиева СК Гълъбово
Денис Орешков-Велина Орешкова СКБ”Академик” София
Любомир Тончев-Нели Бъчварова СКБ”Академик” София БК Горна Оряховица
Павел Факиров-Йоанна Кръстева СКБ”Хоталич”Севлиево СКБ Разград
Данаил Карачоров-Преслава Димитрова СКБ Русе
Александър Вътев –Мануела Енчева БК Ххасково СКБ Стара Загора
Мартин Кънев-Доника Богоева СКБ”Хоталич” Севлиево БК”Победа” Дупница
Райко Спасов-София Иванова СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик СКБ Разград
Христо Ваташки –Мария Вуковска СКК”Старт” София  БК”Победа” Дупница
Стоил Парпарев-Христина Матева СКБ Брезово
Иван Парпарев-Николета Николова СКБ Брезово СКБ”Хоталич” Севлиево
Стефан Господинов-Персиана Михова БК Хасково

33

Деян Ганев-Десислава Илчева БК Хасково 1
Самуил Иванов-Галя Алексиево БК”ВИАС” София СКБ Русе
Бранимир Серафимов-Веселина Ковачева СКБ Русе
Кирчо Делчев- Габриела Карабойчева СКБ”Вапцаров” Димитровград

БК Панагюрище  Янко Георгиев-Яна ПарушеваСКБ Бургас  Кирил Найденов-Мария КостурковаБК Панагюрище  Мартин Халачев –Ралица АсеноваСКБ”Хоталич” Севлиево  Станислав Иванов-Ива МараджийскаБСК Пазарджик

41

Владимир Иванов-Детелина ПарушеваБСК Велико Търново  Иван Иванов-Габриела АтанасоваСК Гълъбово  Севдалин Иванов-Деляна НиколоваСК Гълъбово  Петър Пеев-Петя НиколоваБСК Велико Търново  Борислав Борисов-Грета ФилеваБСК Велико Търново  Пламен Димитрова-Жанлин ДончеваСКБ”Вапцаров” Димитровград  Мариан Василев-Камелия ТодороваБСК Велико Търново  Иван Рендаков-Станислава ЗахариеваБК Панагюрище  Георги Костадинов-Анета АтанасоваСКБ Бургас  Валентин Богдански-Пламена ТодороваБК”ВИАС”Сафия  БСК Велико Търново  Денис Костурков-Ивелина ДинковаБК Панагюрище

 

Държавен личен шампионат за момчета и момичета  до 13 години
София, 05-07.04.2013
Спортна зала София

МОМЧЕТА ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Дани Палабойков БК Хасково 70

2

Илиян Стойнов СКБ”Академик” София 60

3

Галин Милчев СКБ”Хоталич” Севлиево 50

3

Димитър Едрев БК Хасково 50

5

Александър Димитров СКБ Русе 39.5
Давид Петров СКБ Хасково
Жан Димитров СКБ Стара Загора
Иван Огнянов СКК”Старт” София

9

Явор Янков СКБ”Вапцаров” Димитровград 25
Емилиян Георгиев СКБ Стара Загора
Апостол Павлов БК Хасково
Иван Чавдаров СКБ Стара Загора
Кардам Боев БК”Левски Люлин” Хасково
Атанас Ангелов БК Хасково
Мариян Кунов СКБ”Оряхово80”
Станислав Зланков СКБ Стара Загора

17

Ангел Ангелов БК Хасково 9.5
Стефан Терзиев КФВС”Атлет” Първомай
Любомир Маринов СКБ”Оряхово 80”
Стефан Банков СКБ”Хоталич” Севлиево
Димитър Попов СКБ”Хоталич” Севлиево
Мартин Миндалов СКБ Брезово
Христо Иванов СКБ”ОРяхово 80”
Атанас Костов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Атанас Тодоров КФВС”Атлет” Първомай
Никола Венков СКБ”Хоталич” Севлиево
Страхил Стефанов СКБ Разград
Цветомир Стоянов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Светослав Стоянов СКБ Русе
Николай Йовков СКБ”Хоталич” Севлиево
Иван Александров БК”Победа” Дупница
Христо Чапаров БК”ВИАС” София

33

Денис Иванов СК”Св.Архангел Михаил” Козлодуй 1
Даниел Косев СКБ”Хоталич” Севлиево
Димитър Аврамов СКБ Брезово
Мартин Ботев СКБ Брезово
Павел Иванов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Кирил Иванов КФВС”Атлет” Първомай
Петко Петков БК Хасково
Мартин Вълчанов СКБ”Академик” София

41

Кристиян Влахов БК”ВИАС” София
Онник Тодоров БК”НСА” София
Емилиян Богдански БК”ВИАС” София
Мартен Тенев СК Гълъбово
Йордан Петров СКБ Приста  Русе
Евгени Цонев СКБ”Академик”София
Веселин Курбанев СКБ Брезово
Николай Дуков БК”НСА” София
Виктор Василев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Велислав Гигов СКБ Бургас
Калоян Христов БК”Победа” Дупница
Стефан Маринов СК”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Никола Колев КФВС”Атлет” Първомай
Иван Стефанов СК”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Михаил Гръблев БК”НСА” София

56

Георги Георгиев БК”Левски Люлин” София
Александър Митев СКБ Брезово
Ангел Ангелов КФВС”Атлет” Първомай
Делян Стоянов КФВС”Атлет” Първомай
Радослав Байчев СКБ Бургас

МОМИЧЕТА ЕДИНИЧНО

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Катерина Златева СКБ Стара Загора 70

2

Цветелина Цветкова БК”Победа” Дупница 60

3

Александра Миленкова СКБ Русе 50

3

Лилия Пенова СКБ Стара Загора 50

5

Елеонора Генева СКБ Стара Загора 39.5
Кристина Кирилова СКБ”Оряхово 80”
Таня Петкова БК Хасково
Христомира Поповска БК Горна Оряховица

9

Симона Миневска СКБ Брезово 25
Ива Дончева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Нелия Калоянова БК Горна Оряховица
Илияна Янева БК Хасково
Йанна Самсарова СКБ Брезово
Кристина Манева БК”Победа” Дупница
Мира Чорчопова СКБ Стара Загора
Мария Боевска СК”Ракетлон” Варна

17

Симона Кръстева БК”Победа” Дупница 9.5
Цветина Друмева СКБ”Хоталич” Севлиево
Петя Касабова СК Гълъбово
Ивелина Трифонова СКБ Стара Загора
Ивона Угорелска СКБ”Хоталич” Севлиево
Деница Стоянова БК Хасково
Миглена Генчева СКБ Стара Загора
Ивета Троева СКБ Брезово
Кристина Георгиева СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Константина Илчева БК Хасково
Дара Лазарова БК”Левски Люлин” София
Станислава Георгиева СКБ Брезово
Симона Гърдева СКБ Русе
Слава Косева БК Хасково
Габриела Янакиева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Надежда Христова БК Хасково

33

София Цонова СК”Св.Архангел Михаил” Козлодуй 1
Камелия Петрова СКБ Русе
Павла Минкова СКБ”Хоталич” Севлиево
Христина Тенчева СКК”Старт” София
Ира Спиридонова СКБ Стара Загора
Ивета Пискова БСК Пазарджик
Калина Николова БСК Пазарджик
Антония Койчева СК Гълъбово

41

Марияна Панайотова КФВС”Атлет” Първомай
Мариела Груева СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Танита Димитрова БН”НСА” София
Соня Косева БК”Ракетлон” Варна
Стелла Цанкова БК”НСА” София
Стефани Кунова СК”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Селин Бакалова БК Хасково
Паола Петрова СКБПриста Русе
Зара Теодосиева СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Виктория Тодорова БСК Пазарджик
Мирена Чоновска СКБ Брезово
Пламена Манолова БК Хасково
Петя Димитрова СКБ”Георги Бенковски” Пазарджик
Елеонора Хинчева СКБ Приста Русе
Ани Борисова БК”ВИАС” София
Мария-Хелена Палиева СКБ”Хоталич” Севлиево

57

Наталия Георгиева СКБ”Академик” софия
Стефани Енчева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Дара Милкова БК”ВИАС” София
Николета Янкова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Пламена Овчарска СКБ Бургас
Гергана Колева БК”НСА” София
Антоанета Тонева СКБ Бургас
Стефани Пейкова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Йоана Кьосева БК”Победа” Дупница
Наталия Овчарова СКБ Бургас
Андрея Пазаитова БК Хасково
Моника Христова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Александра Георгиева СКБ Бургас

МОМЧЕТА ДВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Жан Димитров-Станислав Зланков СКБ Стара Загора 70

2

Дани Палабойков-Давид Петров БК Хасково СКБ Стара Загора 60

3

Кардам Боев-Христо Иванов БК”Левски Люлин” София

СКБ „Оряхово 80”50

3

Иван Огнянов-Илиян СтойновСКК”Старт” София

 

СКБ”Академик” София50

5

Емилиян Георгиев-Иван ЧавдаровСКБ Стара Загора39.5 Ангел Ангелов-Апостол ПавловБК Хасково  Димитър Едрев-Петко ПетковБК Хасково  Цветомир Стоянов-Явор ЯнковСКБ”Вапцаров” Димитровград

9

Мариян Кунов- Любомир МариновСКБ”Оряхово 80”25 Даниел Косев-Галин МилчевСКБ”Хоталич” Севлиево  Иван Александров-Калоян ХристовБК”Победа”Дупница  Павел Иванов-Атанас КостовСКБ”Вапцаров” Димитровград  Атанас Ангелов-Марин МиндаловБК Хасково СКБ Брезово  Георги Георгиев-Христо ЧапаровБК”Левски Люлин БК”ВИАС”София  Александър Димитров-Светослав СтояновСКБ Русе

17

Никола Колев-Стефан ТерзиевКФВС”Атлет” Първомай9.5 Виктор Василв-Кирил ИвановСКБ”Вапцаров” Димитровград  Емилиян Багдански-Владислав БорисовБК”ВИАС”София  Михаил Гръблев-Николай ДуковБК”НСА” София  Никола Венков-Николай ЙовковСКБ”Хоталич” Севлиево  Мартин Вълчанов-Евгени ЦоневСКБ”Академик” София  Веселин Курбанев-Александър МитевСКБ Брезово  Радослав Байчев- Велислав ГиговСКБ Бургас  Делян Стоянов-Атанас ТодоровКФВС”Атлет” Първомай  Денис Иванов-Стефан МариновСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй  Димитър Аврамов-Мартин БотевСКБ Брезово  Ангел Ангелов-Кристиян ВлаховКФВС”Атлет” Първомай

 

БК”ВИАС” София  Иван Стефанов-Мартен ТеневСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй СК Гълъбово  Йордан Петров-Страхил СтефановСКБ Приста Русе СКБ Разград

МОМИЧЕТА ДВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Таня Петкова-Цветелина Цветкова БК Хасково БК”Победа” Дупница 70

2

Елеонора Генева-Лилия Пенова СКБ Стара Загора 60

3

Петя Касабова-Антонина Койчева СК Гълъбово 50

3

Нелия Калоянова-Христомира Поповска БК Горна Оряховица 50

5

Слава Косева-Илияна Янева БК Хасково 39.5
Симона Гърдева-Александра Миленкова СКБ Русе
Катерина Златева- Мира Чорчопова СКБ Стара Загора
Дара Лазарова-Камелия Петрова БК”Левски Люлин” София СКБ Русе

9

Кристина Георгиева-Зара Теодосиева СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 25
Ива Дончева-Габриела Янакиева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Константина Илчева-Деница Стоянова БК Хасково
Ивета Троева-Мирена Чоновска СКБ Брезово
Миглена Генчева-Симона Миневска СКБ Стара Загора СКБ Брезово
Селин Бакалова-Надежда Христова БК Хасково
Калина Николова-Виктория Тодорова БСК Пазарджик
Мария Боевска-Соня Косева СК”Ракетлон” Варна

17

Наталия Овчарова-Антоанета Тонева СКБ Бургас 9.5
Паола Петрова-Елеонора Хинчева СКБ Приста Русе
Наталия Георгиева-Марияна Панайотова СКБ”Академик” София КФВС”Атлет” Първомай
Цветина Друмева -Ивона Угорелка СКБ”Хоталич” Севлиево
Ива Спиридонова-Ивелина Трифонова СКБ Стара Загора
Кристина Кирилова-Христина Тенчева СКБ”Оряхово 80”СКК”Старт” София
Симона Кръстева-Кристина Манева БК”Победа” Дупница
Танита Димитрова-Гергана Колева БК”НСА” София
Мариела Груева-Петя Димитрова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
Стефани Кунова-София Цонева СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Ани Борисова-Дара Милкова БК”ВИАС” София
Павла Минкова-Мария –Хелена Палиева СКБ”Хоталич” Севлиево
Йоана Кьосева-Ивета Пискова БК”Победа” Дупница БСК Пазарджик
Пламена Манолова-Андреа Пазаитова БК Хасково
Станислава Георгиева-Йоанна Самсарова СКБ Брезово
Стефани Пенкова- Николета Янкова СКБ”Вапцаров” Димитровград

33

Александра Георгиева- Пламена Овчарова СКБ Бургас
Стефани Енчева-Моника Христова СКБ”Вапцаров” Димитровград

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ

 

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Атанас Тодоров-Христомира Поповска КФВС”Атлет” Първомай                 БК Горна Оряховица 70

2

Жан Димитров-Катерина Златева СКБ Стара Загора 60

3

Илиян Стойнов-Ивелина Трифонова СКБ”Академик” СКБ Стара Загора 50

3

Димитър Едрев-Таня Петкова БК Хасково 50

5

Иван Огнянов-Кристина Кирилова СКК”Старт”София СКБ”Оряхово 80” 39.5
Иван Чавдаров- Лилия Пенова СКБ Стара Загора
Александър Димитров-Симона Гърдева СКБ Русе
Дани Палабойков- Цветелина Цветкова БК ХасковоБК”Победа” Дупница

9

Станислав Зланков-Елеонора Генова СКБ Стара Загора 25
Светослав Стоянов-Александра Миленкова СКБ Русе
Мариян Кунов-Кристина Манева СКБ”Оряхово80”

БК”Победа” Дупница  Емилиян Георгиев-Ива СпиридоноваСКБ Стара Загора  Стефан Терзиев-Миглена ГенчеваКФВС”Атлет” Първомай СКБ Стара Загора  Давид Петров-Мира ЧорчоповаСКБ Стара Загора  Христо Иванов-Нелия КалояноваСКБ”Оряхово80”

БК Горна Оряховица  Явор Янков-Ива ДончеваСКБ”Вапцаров” Димитровград

17

Любомир Маринов-Христина ТенчеваСКБ”Оряхово80”СКК”Старт” София9.5 Ангел Ангелов-Илияна ЯневаБК Хасково  Петко Петков-Деница СтояноваБК Хасково  Стефан Банков-Цветина ДрумеваСКБ”Хоталич” Севлиево  Стефян Маринов-София ЦоноваСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй  Мартин Миндалов-Йоанна СамсароваСКБ Брезово  Цветомир Стоянов-Габриела ЯнакиеваСКБ”Вапцаров” Димитровград  Апостол Павлов-назежда ХлистоваБК Хасково  Димитър Аврамов-Ивета ТроеваСКБ Брезово  Мартен Тенев-Петя КасабоваСК Гълъбово  Даниел Косев-Симона МиневскаСКБ”Хоталич” Севлиево, СКБ Брезово  Николай Йовков-Ивона УгорелскаСКБ”Хоталич” Севлиево  Мартин Ботев-Станислава ГеоргиеваСКБ Брезово  Делян Стоянов-Марияна ПанайотоваКФВС”Атлет” Първомай  Кардам Боев-Дара ЛазароваБК”ЛевскиЛюлин” София  Иван Александров-Симона КръстеваБК”Победа” Дупница

33

Калоян Христов-Йоана КьосеваБК”Победа” Дупница1 Атанас Ангелов-Слава КодеваБК Хасково  Димитър Попов-Павла МинковаСКБ”Хоталич” Севлиево  Павел Иванов-Стефани ПейковаСКБ”Вапцаров” Димитровград  Галин Милчев-Елеонора ХинчеваСКБ”Хоталич” Севлиево

 

СКБ Приста Русе  Ангел Ангелов-Зара ТеодосиеваКФВС”Атлет” Първомай СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик  Никола Венков-Мария Хелена ПалиеваСКБ”Хоталич” Севлиево  Денис Иванов-Стефани КуноваСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй

41

Емилиян Богдански-Ивета ПисковаБК”ВИАС” София БСК Пазарджик  Михаил Гръблев-Гергана КолеваБК”НСА” София  Иван Стефанов-Пламена МаноловаСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй  БК Хасково  Страхил Стефанов-Александра ГеоргиеваСКБ Рразград СКБ Бургас  Георги Георгиев-Калина НиколоваБК”Левски Люлин” София, БСК Пазарджик  Мартин Вълчанов-Наталия ГеоргиеваСКБ”Академик” София  Велислав Гигов- Антоанета ТоневаСКБ Бургас  Кристиян Влахов- Дара МилковаБК”ВИАС” София  Велислав Борисов-Константина ИлчеваБК”ВИАС” София БК Хасково  Веселин Курбанев-Мирена ЧоновскаСКБ Брезово  Йордан Петров-Паола ПетроваСКБ Приста Русе  Никола Колев –Селин БакаловаКФВС”Атлет” Първомай БК Хасково  Николай Дуков-Камелия ПетроваБК”НСА” София СКБ Русе  Христо Чапаров-Ани БорисоваБК”ВИАС” София  Онник Тодоров- Танита ДимитроваБК”НСА” София  Евгени Цонев-Кристина ГеоргиеваСКБ”Академик” София СКБ”Г.Бенковски”Пазарджик

56

Виктор Василев-Николета ЯнковаСКБ”Вапцаров” Димитровград  Кирил Иванов-Стефани ЕнчеваСКБ”Вапцаров” Димитровград  Александър Митев- Антонина КойчеваСКБ Брезово СК Гълъбово  Атанас костов-Моника ХристоваСКБ”Вапцаров” Димитровград  Радослав Бойчев-Наталия ОвчароваСКБ Бургас

 

Държавен личен шампионат за момчета и момичета  до 11 години
София, 26-28.04.2013
Спортна зала София

МОМЧЕТА ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Борислав Велчев СКБ Русе 70

2

Кирил Иванов СКБ Русе 60

3

Теодор Руменов СКБ Разград 50

3

Димитър Ненчев СКБ Стара Загора 50

5

Александър Янакиев БК”Левски Люлин” София 39.5
Георги Бояджиев СКБ Русе
Димитър Данев СКБ”Хоталич” Севлиево
Людмил Керемидчиев СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик

9

Стиван Николаев СКБ Стара Загора 25
Йордан Карагьозов СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
Станислав Стефанов СКБ”Хоталич” Севлиево
Тихомир-Антон Димитров СКБ Стара Загора
Евгени Панев БК Хасково
Мартин Весели БК”Левски Люлин” София
Георги Миленков СКБ Русе
Николай Николаев СКБ”Вапцаров” Димитровград

17

Кристиян Митев БСК Пазарджик 9.5
Наско Найденов БК Хасково
Теодор Петров СКБ Стара Загора
Емануел Сидики БСК Велико Търново
Ивайло Делев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Георги Калиничов СКБ”Оряхово 80”
Георги Цветковски СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Денислав Бончев БСК Велико Търново
Митко Мачеев БК Панагюрище
Божидар Лингоров СКБ”Хоталич” Севлиево
Георги Димов СКБ Стара Загора
Иво Белчев СКБ Разград
Иван Йонков СКБ Стара Загора
Иван Светломиров СКБ Разград
Теодор Петров СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Никола Кожухаров СКБ Русе

33

Александър Цицелков БК”НСА” София 1
Теодор Ковачев СКБ Русе
Мирослав Димитров СК Гълъбово
Цанислав Донков СКБ”Хоталич” Севлиево
Веселин Димитров БК Хасково
Димитър Димитров СКБ Габрово
Иван Янкулов СКБ Стара Загора
Петър Зографов СКБ”Академик” София
Венцислав Дафов СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
Стилиян Мерджанов БК Хасково
Наско Колев БК Хасково
Стилиян Касабов СК Гълъбово
Кирил Памукчиев СКБ”Хоталич” Севлиево
Димитър Николов БК”НСА” София
Николай Табанжов БК Панагюрище
Антон Йотов СКБ Русе
Свилен Кочев СКБ Русе
Георги Ангелов СКБ”Хоталич” Севлиево
Даниел Маринов СКБ Ррусе
Никола Борисов БК”ВИАС” София
Константин Милов СКБ”Оряхово 80”
Данил Георгиев СКБ Стара Загора
Боян Христов СКБ Русе
Михаил Станилов СКБ”Вапцаров” Димитровград
Цветомир Райков БСК Велико Търново
Мариян Бонев СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
Владимр Богданов СКБ Русе
Атанас Халачев СКБ Стара Загора
Стоян Дамянов СКБ Стара Загора
Мартин Иванов БСК Велико Търново
Мартин Атанасов СКБ Русе
Калоян Луканов СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй

65

Никола Чамишки БК”НСА” София
Георги Манчев КФВС”Атлет” Първомай
Марин Палазов СКБ Брезово
Станимир Терзиев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Елизар Димитров СКБ”Вапцаров” Димитровград
Стефан Гледачев СКБ Брезово
Стилиян Калапанков СКБ Брезово
Николай Давчев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Живко Михайлов СКБ Брезово
Адриан Михайлов СКБ Брезово
Илиян Илиев СКБ”Вапцаров” Димитровград
Денис Хайрула БК”НСА” София

МОМИЧЕТА ЕДИНИЧНО

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Цветелина Матеева СКБ Русе 70

2

Михаела Златанова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 60

3

Михаела Палабойкова БК Хасково 50

3

Виктория Ватева СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 50

5

Иванела Денева СКБ Разград 39.5
Пламена Петрова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
Невена Ненкова СКБ Разград
Рая Шаламанова БК”Победа” Дупница

9

Йоана Ангелова СКБ”Хоталич” Севлиево 25
Натали Андонова БК”Победа” Дупница
Анжела Василева БК”Победа” Дупница
Габриела Данкова СКБ Разград
Лорена Милева СКБ Русе
Виолина Стаматова СКБ Приста Русе
Цветомира Иванова СКБ Разград
Криста Христова СКБ Стара Загора

17

Божидара Георгиева СКБ Стара Загоряа 9.5
Валентина Вълчкова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
Михаела Димитрова БСК Велико Търново
Стела Георгиева СКБ Стара Загора
Катерина Илиева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Галя Никова СК Гълъбово
Кристин Малашевска БК”Победа” Дупница
Теодора Русева СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Мария Кънинска БК”Победа” Дупница
Филиз Мурад СКБ Стара Загора
Трейси Метева СКБ”Хоталич” Севлиево
Кристина Манолова БК”Победа” Дупница
Аделина Боянова БК Хасково
Мария Красимирова СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Гергана Митева СКБ”Вапцаров” Димитровград
Валерия Воденичарова СКБ Брезово

33

Мартина Цветковска СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй 1
Рая Нинова СКБ”Академик” София
Александра Антонова БСК Пазарджик
Росена Кадреева БК”НСА” София
Никол Динева СКБ”Академик” София
Десислава Витанова БСК Велико Търново
Йоана Агаларова СКБ Русе
Калина Балканска СКБ Русе
Петя Навущарова БК Панагюрище
Венета Гатева БК”ВИАС” София
Кристина Иванова СКБ”Оряхово 80”
Михаела Чепишева КФВС”Атлет” Първомай
Дарина Василева БСК Пазарджик
Гергана Минчева БК Панагюрище
Мария Бояджиева СКБ Русе
Ивана Палашева БСК Пазарджик
Мариела Воденичарова СКБ Русе
Йоана Недялкова СКБ”Хоталич” Севлиево
Преслава Глушкова БСК Велико Търново
Богомила Марчева БК Хасково
Кристияна Боянова СКБ”Хоталич” Севлиево
Сесил Иванова СКБ”Оряхово 80”
Ива Николова БК Хасково
Дебора Александрова СКБ Русе
Косара Андреева БК”НСА” София
Гергана Кирева СК Гълъбово
Калина Янева СКБ”Академик” София
Симона Льондева СК Гълъбово
Михаела Димитрова СКБ Приста Русе
Ния Мичева СКБ Русе
Симона Найденова БСК Велико Търново
Лори Станиславова СКБ”Академик” София

65

Кристиана Атанасова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Деница Ангелова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Карина Пенева СК Гълъбово
Естела Трифонова БК”НСА” София
Ася Симеонова КФВС”Атлет” Първомай
Вяра Казакова БК Хасково
Моника Банкова СКБ”Академик” София
Росица Желева СКБ Стара Загора
Мирослава Пейкова СКБСтара Загора
Полина Воденичарова СКБ Брезово
Нелина Петрова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Габриела Златанова БК Хасково
Полина Иванова СКБ Приста Русе
Татяна Колева КФВС”Атлет” Първомай
Наталия Минчева СКБ Брезово
Нели Добрянова БК”ВИАС” София
Мария-Христина Славова СКБ”Вапцаров” Димитровград
Виктория Радева БК Хасково
Паола Пенкова СКБ Габрово
Яна Чефчиева КФВС”Атлет” Първомай
Йанна Йорданова БК”НСА” София
Гергана Георгиева СКБ Брезово
Нина Николова КФВС”Атлет” Първомай
Евгения Генчева СКБ”Академик” София

ДВОЙКИ МОМЧЕТА

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Димитър Ненчев-Стиван Николаев СКБ Стара Загора 70

2

Тихомир-Антон Димитров-Георги Димов СКБ Стара Загора 60

3

Йодан Карагьозов-Людмил Керемидчиев СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 50

3

Борислав Велчев-Кирил Иванов СКБ Русе 50

5

Георги Бояджиев-Георги Миленков СКБ Русе 39.5
Иво Белчев-Теодор Руменов СКБ Разград
Мартин Весели-Александър Янакиев БК”Левски Люлин” София
Денислав Бончев-Емануил Сидики БСК Велико Търново

9

Елизар Димитров-Михаел Станилов СКБ”Вапцаров” Димитровград 25
Петър Зографов-Калоян Луканов СКБ „Академик” София СКБ”Св.Архангел Михаил”Козлодуй
Георги Каланичов-Стилиян Касабов СКБ”Оряхово 80”СК Гълъбово
Георги Ангелов-Божидар Лингоров СКБ”Хоталич” Севлиево
Мариян Бонев-Венцислав Дафов СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик
 Цанислав Донков- Кирил Памукчиев СКБ”Хоталич” Севлиево
Митко Мачеев-Николай Табанджов БК Панагюрище
Димитър Данев-Станислав Стефанов СКБ”Хоталич”Севлиево

17

Наско Колев-Стилиян Мерджанов БК Хасково
Стоян Дамянов –Иван Йонков СКБ Стара Загора
Мартин Иванов-Цветомир Райков БСК Велико Търново
Кристиян Митев-Иван Светломиров БСК Пазарджик СКБ Разград
Димитър Николов-Никола Чамишки БК”НСА” София
Теодор Петров-Георги Цветарски СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Мирослав Димитров-Константин Милов СК Гълъбово СКБ”Оряхово 80”
Теодор Петров-Атанас Халачев СКБ Стара Загора
Денес Хайрула- Александър Цицелков БК”НСА” София
Никола Борисов-Стефан Гледачев БК”ВИАС” София СКБ Брезово
Тодор Ковачев-Никола Кожухаров СКБ Русе 1
Стилиян Калапанков-Адриан Михайлов СКБ Брезово
Данил Георгиев-Иван Янкулов СКБ Стара Загора 9.5
Веселин Димитров –Наско Найденов БК Хасково
Евгени Панев-Станимир Терзиев БК Хасково КФВС”Атлет” Първомай
Ивайло Делев-Николай Николов СКБ”Вапцаров” Димитровград

33

Даниел Маринов-Боян Христов СКБ Русе
Николай Давчев-Георги Манчев КФВС”Атлет” Първомай
Владимр Богданов-Антон Йотов СКБ Стара Загора
Живко Михайлов-Марин Палазов СКБ Брезово
Димитър Димитров-Илиян Илчев СКБ Габрово СКБ”Вапцаров” Димитровград
Мартин Атанасов-Свилен Кочев СКБ Русе

 ДВОЙКИ МОМИЧЕТА

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Михаела Златанова-Пламена Петрова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 70

2

Цветелина Матеева-Лорена Милева СКБ Русе 60

3

Аделина Боянова-Михаела Палабойкова БК Хасково 50

3

Габриела Данкова-Иванела Денева СКБ Разград 50

5

Паола Пенкова-Виолина Стаматова СКБ Габрово СКБ Приста Русе 39.5
Цветомира Иванова-Невана Ненкова СКБ Разград
Анджела Василева- Рая Шаламанова БК”Победа” Дупница
Виктория Ватева-Валентина Вълчкова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 25

9

Гергана Кирева-Галя Никова СК Гълъбово
Натали Андонова-Мария Кънинска БК”Победа”Дупница
Йоана Ангелова-Трейси Метева СКБ”Хоталич” Севлиево
Гергана Минчева-Петя Навущарова БК Панагюрище
Филиз Мурад-Криста Христова СКБ Стара Загора
Симона Льондева-Карина Пенева СК Гълъбово
Кристина Иванова-Сесил Иванова СКБ”Оряхово 80”
Катерина Илиева- Гергана Митева СКБ”Вапцаров” Димитровград

17

Евгения Генчева- Калина Янева СКБ”Академик” София 9.5
Теодора Русева- Мартина Цветковска СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй
Александра Антонова-Мария Красимирова БСК пазарджик

СКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй  Преслава Глушкова-Михаела ДимитроваБСК Велико Търново  Йоана Агаларова-Дебора АлександроваСКБ Русе  Михаела Димитрова-Полина ИвановаСКБ Приста Русе  Росица Желева-Мирослава ПейковаСКБ Стара Загора  Кристин Малашевска-Кристина МаноловаБК”Победа” Дупница  Косара Андреева- Росена КадрееваБК”НСА” София  Габриела Златанова- Богомила МарчеваБК Хасково  Валерия Воденичаровя-Полина ВоденичароваСКБ Брезово  Никол Динева-Лори СтаниславоваККБ”Академик” София  Мариела Воденичарова-Ния МичеваСКБ”Академик” софия  Кристияна Боянова-Йоана НедялковаСКБ”Хоталич” Севлиево  Дарина Василева-Ивана ПалашеваБСК Пазарджик  Вяра Казакова- Виктория РадеваБК Хасково

33

Деница Ангелова- Мария-Христина СлавоваСКБ”Вапцаров” Димитровград1 Божидара Георгиева-Стела ГеоргиеваСКБ Стара Загора  Гергана Георгиева-Натали МиневскаСКБ Брезово  Ива Николова- Михаела ЧепишеваБК Хасково-КФВС”Атлет” Първомай  Венета Гатева-Нели ДобряноваБК”ВИАС” София  Калина Балканска-Мария БояджиеваСКБ Русе  Ася Симеонова-Яна ЧефчиеваКФВС”Атлет” Първомай  Десислава Витанова-Симона НайденоваБСК Велико Търново  Моника Банкова-Рая НиноваСКБ”Академик” София  Татяна Колева-Нина НиколоваКФВС”Атлет” Първомай  Кристина Атанасова-Нелина ПетроваСКБ”Вапцаров” Димитровград

 

  СМЕСЕНИ ДВОЙКИ

Класиране

Име,фамилия Клуб Точки

1

Йордан Карагьозов- Михаела Златанова СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 70

2

Георги Бояджиев-Цветелина Матеева СКБ Русе 60

3

Теодор Руменов- Невена Ненкова СКБ Разград 50

3

Людмил Керемидчиев-Виктория Ватева СКБ”Г.Бенковски” Пазарджик 50

5

Борислав Велчев-Лорена Милева СКБ Русе 39.5
Тихомир-Антон Димитров-Виолина Стаматова СКБ Стара Загора

СКБПриста Русе  Кирил Иванов-Габриела ДанковаСКБ Русе СКБ разград  Димитър Ненчев-Криста ХристоваСКБ Стара Загаора

9

Ивайло Делев -Катерина ИлиеваСКБ”Вапцаров” Димитровград25 Стиван Николаев-Мирослава ПейковаСКБ Стара Загора  Димитър Данев-Йоан АнгеловаСКБ”Хоталич” Севлиево  Мартин Весели-Анджела ВасилеваБК”Левски Люлин” София

 

БК”Победа” Дупница  Георги Димов –Филиз МурадСКБ Стара Загора  Евгени Панев-Михаела ПалабойковаБК Хасково  Венцислав Дафов-Пламена ПетроваСКБ”Г.Бенковски” Пазарджик  Михаел Станилов-Нелина ПетроваСКБ”Вапцаров” Димитровград

17

Станислав Стефанов-Йоана НедялковаСКБ”Хоталич” Севлиево  Наско Колев-Габриела ЗлатановаБК Хасково  Иван Янкулов-Мария КънинскаСКБ Стара Загора

 

БК”Победа” Дупница  Иво Белчев-Цветомира ИвановаСКБ Русе СКБ Габрово  Александър Янакиев-Рая ШаламановаБК”Левски Люлин” София

БК”Победа” Дупница  Георги Калинчов-Симона ЛьондеваСКБ”Оряхово 80” СК Гълъбово  Никола Кожухаров- Йоана АгалароваСКБ Русе  Теодор Петров-Теодора РусеваСКБ Брезово-СКБ Приста Русе  Божидар Лингоров-Натали АнтоноваСКБ”Хоталич” Севлиево

БК”Победа” Дупница  Николай Николаев-Гергана МитеваСКБ”Вапцаров” Димитровград  Георги Миленков-Дебора АлександроваСКБ Русе  Димитър Димитров-Паола ПенковаСКБ Габрово  Иван Йонков- Божидара ГеоргиеваСКБ Стара Загора  Георги Ангелов-Трейси МетеваСКБ”Хоталич” Севлиево  Боян Христов-Аделина БояноваСКБ Русе БК Хасково  Митко Мачеев-Гергана МинчеваБК Панагюрище

33

Кирил Памукчиев- Кристияна БояноваСКБ”Хоталич” Севлиево1 Веселин Димитров-Виктория РадеваБК Хасково  Стилян Мерджанов-Богомила МарчеваБК Хасково  Свилен Кочев- Ива НиколовяаСКБ Русе БК Хасково  Денислав Бончев-Михаела ДимитроваБСК Велико Търново  Мирослав Димитров-Карина ПеневаСК Гълъбово  Петър Зографов-Рая НиноваСКБ”Академик” София  Александър Цицелков-Косара АндрееваБК”НСА” София  Кристиян Митев-Александра АнтоноваБСК Пазарджик  Цветомир Райков-Десислава ВитановаБСК Велико Търново  Емануел Сидики-Преслава ГлушковаБСК Велико Търново  Владимир Богданов- Мариела ВоденичароваСКБ Русе  Атанас Халачев-Росица ЖелеваСКБ Стара Загора  Теодор комачев-Мария БояджиеваСКБ Русе  Данил Георгиев-Кристина маноловаСКБ Стара Загора

 

БК „Победа” Дупница  Денис Хайрула-Естела ТрифоноваБК”НСА” София  Мариян Бонев-Валентина ВълчковаСКБ”Г.Бенковски” Пазарджик  Елизар Димитрова- Деница АнгеловаСКБ”Вапцаров” Димитровград  Никола Борисов-Венета ГатеваБК”ВИАС” София  Иван Светломиров-Иванела ДеневаСКБ Разград  Стилия Калапанков-Полина ВоденичароваСКБ Брезово  Мартин Иванов-Симона НайденоваБСК Велико Търново  Антон Йотов-Калина БалканскиСКБ Русе  Калоян Луканов-Мартина ЦветковскаСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй  Стоян Дамянов-Стела ГеоргиеваСКБ Стара Загора  Цанислав Донков-Кристин МалашевскаСКБ”Хоталич” Севлиево

БК”Победа” Дупница  Димитър Николов-Росена КадрееваБК”НСА” София  Стилиян Касабов-Гергана КиреваСК Гълъбово  Живко Михайлов-Натали МиневскаСКБ Брезово  Адриан Михайлов-Валерия ВоденичароваСКБ Брезово  Георги Цветкаовски-Мария КрасимироваСКБ”Св.Архангел Михаил” Козлодуй  Николай Табанджов-Петя НавущароваБК Панагюрище

65

Илиян Илиев-Мария-Христина СлавоваСКБ”Вапцаров” Димитровград  Мартин Атанасов-Галя НиковаСКБ Русе СК Гълъбово  Тодор Петров-Нина НиколоваСКБ Стара Загора

 

КФВС”Атлет” Първомай  Мартин Палазов-Гергана ГеоргиеваСКБ Брезово  Стефан Гледачев-Полина ИвановаСКБ Брезово БК Приста Русе  Даниел Маринов-Ния МичеваСКБ Русе  Николай Давчев-Татяна КолеваКФВС”Атлет” Първомай  Георги Манчев-Яна ЧефчиеваКФВС”Атлет” Първомай  Константин Милов-Сесил ИвановаСКБ”Оряхово 80”  Станимир Терзиев-Михаела ЧепишеваКФВС”Атлет” Първомай  Наско Найденов-Вяра КазаковаБК Хасково

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers:

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake