Go to Top

Регистрации ТМ’14 – ЕЛИТ

ЕЛИТ/ ELITE

MD

1 Лилиян Михайлов НСА София Михаил Михайлов НСА София
2 Александър Пешев НСА София Марин Маринов НСА София
3 Денис Иванов Хасково Maksim Muzhevlev Russia
4 Тихомир Киров Ст.Загора Пламен Михалев Ст.Загора
5 Марин Маринов Академик Сф Александър Пешев Академик Сф
6 Станислав Зланков Ст.Загора Жан Димитров Ст.Загора
7 Илиян Кръстев Атлет Първомай Борислав Андреев Русе
8 Ангел Димов Кърджали Вълко Желязков Хасково
9 Иван Русев ВИАС Саркис Агопян ВИАС
10 Делян Радев Ракетлон Вн Янко Георгиев Бургас
11 Стоян Папанчев Бургас Васил Цонев Бургас

WD

1 Ива Колева Габрово Весела Маринска Брезово
2 Димитрия Попстойкова Атлет Първомай Силвана Генкова Виктори Сф
3 Поли Кръстева Ст.Загора Диляна Момерова Ст.Загора
4 Лилия Пенова Ст.Загора Мария Боевска Ракетлон Вн
5 Ирена Атанасова Ракетлон Вн Добринка Смилянова Пещера
6 Петя Георгиева Хасково Мария Йорданова Пазарджик

MXD

1 Ива Колева Габрово Живко Топалов Сф
2 Мария Боевска Ракетлон Вн Станислав Зланков Ст.Загора
3 Весела Маринска Брезово Господин Беремски Приста Русе
4 Ива Желязкова Кърджали Денис Иванов Хасково
5 Лилия Пенова Ст.Загора Жан Димитров Хасково
6 Поли Кръстева Ст.Загора Тихомир Киров Ст.Загора
7 Димитрия Попстойкова Атлет Първомай Пламен Михалев Ст.Загора
8 Силвана Генкова Виктори Сф Иван Русев ВИАС
9 Кристина Попова Академик Сф Саркис Агопян Академик Сф
10 Силвия Янушева Виктори Сф Васил Василев Виктори Сф
11 Диляна Момерова Ст.Загора Ангел Димов Хасково
12 Добринка Смилянова Пещера Момчил Вълов Габрово

MS

1 Adrian Mihai Prunache Romania
2 Maksim Muzhevlev Russia
3 Sorin Modorcea Romania
4 Александър Пешев НСА София
5 Ангел Димов Хасково
6 Борислав Андреев Русе
7 Васил Цонев Бургас
8 Венцеслав Христакиев Кърджали
9 Владислав Иванов Кърджали
10 Господин Беремски Ст.Загора
11 Денис Иванов Хасково
12 Добри Иванов Ст.Загора
13 Жан Димитров Ст.Загора
14 Желязко Вълков Ракетлон
15 Иван Русев ВИАС
16 Илиян Кръстев Атлет Първомай
17 Лилиян Михайлов Габрово
18 Марин Маринов НСА София
19 Михаил Михайлов НСА София
20 Саркис Агопян ВИАС
21 Станислав Зланков Ст.Загора
22 Стоян Папанчев Бургас
23 Тодор Бобуранов Ракетлон
24 Янко Георгиев Бургас

WS

1 Adriana Suciu Romania
2 Alina Mihaela Popa Romania
3 Mihaela Adriana Purenciu Romania
4 Весела Маринска Брезово
5 Димитрия Попстойкова Атлет Първомай
6 Добринка Смилянова Пещера
7 Ива Желязкова Кърджали
8 Ива Колева Габрово
9 Ирена Атанасова Ракетлон
10 Кристина Попова Академик Сф
11 Лилия Пенова Ст.Загора
12 Мария Боевска Ракетлон
13 Силвия Янушева Виктори Сф

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *