Go to Top

Регистрации ТМ’14 – ЛЮБИТЕЛИ

ЛЮБИТЕЛИ/ AMATEURS

MD

1 Здравко Костадинов Ст.Загора Иво Георгиев Ст.Загора
2 Дениз Емилов Хасково Живко Ангелов Хасково
3 Христо Караманов Хасково Иван Генов Кърджали
4 Георги Гецов Ракетлон Варна Венцислав Сакаджийски Хасково
5 Васил Василев Виктори Сф Кирил Анчев Виктори Сф
6 Калин Пешов Виктори Сф Веселин Мишев Пазарджик
7 Николай Благоев Ст.Загора Георги Георгиев Ст.Загора
8 Генади Дечев Гълъбово Иван Иванов Гълъбово
9 Стефан Зланков Ст.Загора Николай Николов Гълъбово
10 Sorin Modorcea Romania Adrian Mihai Prunache Romania
11 Янко Аладжов Кърджали Камен Димов Кърджали
12 Тони Памукчиев Севлиево Атанас Атанасов Севлиево
13 Станислав Саралийски Ракетлон Вн Виктор Попов Ракетлон
14 Ангел Маноилов Пещера Николай Рядков Пещера
15 Евгени Сотиров Пещера Николай Ненков Пещера
16 Асен Кочев Пазарджик Атанас Славов Пазарджик
17 Тодор Тодоров Пазарджик Велислав Щерев Пазарджик
18 Милен Христов Приста Русе Илия Тодоров Приста Русе

WD

1 Надя Белева Севлиево Надя Балджиева Севлиево
2 Петя Димитрова Козлодуй Mihaela Purenciu Romania
3 Марияна Димитрова Гълъбово Елица Маджарова Гълъбово
4 Йорданка Георгиева Ракетлон Вн Албена Лазарова Ракетлон
5 Мария Маринова Ракетлон Вн Живка Костадинова Ст.Загора
6 Красимира Илиева Ракетлон Вн Хафезе Неджибова Разград
7 Адриана Момерова Ст.Загора Виктория Парушева Ст.Загора
8 Ивет Иванова Пазарджик Детелина Добрева Пазарджик
9 Калина Костова Пещера Гергана Терзиева Пещера
10 Нергис Асанова Пещера Живка Балабанова Пещера

MXD

1 Живка Костадинова Ст.Загора Здравко Костадинов Ст.Загора
2 Милена Сакаджийска Хасково Живко Ангелов Хасково
3 Тони Караманова Хасково Дениз Емилов Хасково
4 Надя Балджиева Севлиево Станислав Саралийски Ракетлон
5 Мариела Дражева Козлодуй Деян Николаев Козлодуй
6 Елица Маджарова Гълъбово Живко Иванов Гълъбово
7 Mihaela Purenciu Romania Adrian Mihai Prunache Romania
8 Андриана Момерова Ст.Загора Иван Иванов Козлодуй
9 Светла Иванова Ракетлон Вн Роман Циментаров Ракетлон
10 Мария Маринова Ракетлон Вн Мартин Мавродиев Ракетлон
11 Хафезе Неджибова Разград Виктор Попов Ракетлон
12 Виктория Парушева Ст.Загора Иван Парушев Ст.Загора
13 Детелина Добрева Пазарджик Атанас Славов Пазарджик
14 Ивет Иванова Пазарджик Асен Кочев Пазарджик
15 Гергана Терзиева Пещера Николай Ненков Пещера
16 Живка Балабанова Пещера Велислав Щерев Пазарджик
17 Калина Костова Пещера Ангел Маноилов Пещера
18 Нергис Асанова Пещера Тодор Тодоров Пазарджик
19 Камелия Димова Ст.Загора Анастас Хаджиангелов Ст.Загора

 

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *