Go to Top

Разпределение на състезателите по ГРУПИ за Турнира на Майстора – 2011

ДВОЙКИ МЪЖЕ ЛЮБИТЕЛИ

ГРУПА I

1    Георги Ташев / Борис Койчев    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Анатоли Лингоров/ Делян Балджиев    Севлиево

3    Вълко Желязков/ Петър Николов    Хасково

ГРУПА II

1    Веселин Десев / Павлин Пасков    Севлиево / Козлодуй

2    Христо Ишков / Еньо Братованов    Варна / Козлодуй

3    Даниел Дрянов / Красимир Матев    Варна / Стара Загора

4    Живко Желязков / Бисер Радославов    Козлодуй

ГРУПА III

1    Йосиф Ронков / Николай Пенков     Габрово

2    Борислав Кочев / Асен Кочев    Пазарджик

3    Калин Димитров / Виктор Попов    СК РАКЕТЛОН – Варна

 

 

ДВОЙКИ МЪЖЕ ВЕТЕРАНИ ДО 50

ГРУПА I

1    Румен Лазаров / Красен Мавродиев    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Кирил Василев / Иван Генов    Кърджали

3    Иван Митев / Господин Беремски    Стара Загора

4    Пламен Кордов / Живко Дучев    Стара Загора

ГРУПА II

1    Николай Николов / Владислав Минчев     Русе

2    Камен Димов / Любомир Славов    Кърджали

3    Нанко Чорочопов / Петър Гицов    Стара Загора

4    Венцислав Христакиев / Атанас Хаджиангелов    Стара Загора

ГРУПА III

1    Христо Ишков / Dimitris Tsekouras    Варна / Greece

2    Христо Михалев / Слънчезар Цанков     Стара Загора

3    Васил Цаклев / Теньо Тенев    Стара Загора

4    Валентин Франсъзов / Димитър Гайдарджиев    Габрово

 

 

ДВОЙКИ МЪЖЕ ВЕТЕРАНИ 50+

ГРУПА I

1    Петър Георгиев / Иван Тонев    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Артюн Каспарян / Георги Гецов    СК РАКЕТЛОН – Варна

3    Марин Ангелов / Николай Карбозов    Кърджали

4    Антони Казлачев / Тихомир Милев     Стара Загора

ГРУПА II

1    Стефан Динков / Стоян Стоянов    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Братан Братанов / Красен Зандов    СК РАКЕТЛОН – Варна

3    Здравко Ганев / Йордан Йорданов    Хасково / Пазарджик

4    Иван Парушев / Добри Василев     Стара Загора

 

 

ДВОЙКИ МЪЖЕ ЕЛИТ

ГРУПА I

1    Данаил Кръстев / Момчил Вълов    Варна / Габрово

2    Живко Димитров / Митко Чавдаров    Хасково / Габрово

3    Радостин Желев / Спас Дамянов    Стара Загора

4    Maxim Muzhevlev / Мартин Георгиев    Русия / Варна

ГРУПА II

1    Сибин Атанасов / Желязко Волков    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Пламен Борисов / Тодор Табаков     Русе / Стара Загора

3    Петър Вълов / Ясен Радев    Габрово / Хасково

 

 

ДВОЙКИ ЖЕНИ МАЙСТОРИ

ГРУПА I

1    Калинка Михайлова/ Тем.Гайдарджиева    Стара Загора / Габрово

2    Албена Лазарова / Мариела Дражева    Варна / Стара Загора

3    Ива Желязкова / Evangelia Marioglou    Хасково / Greece

ГРУПА II

1    Надя Захариева / Мирослава Ташева    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Ping Gong / Sylvia Foteinaki    Greece

3    Евдокия Николова / Мария Величкова    Козлодуй

4    Надя Белева / Петя Димитрова    Севлиево / Козлодуй

 

 

ДВОЙКИ ЖЕНИ ЕЛИТ

1 Снежа Морозова / Сибела Таракчиева    Варна / Русе

2 Детелина Паскова / Евдокия Тинкова    Козлодуй / Стара Загора

3 Антония Иванова / Стела Василева    Кърджали

4 Петя Георгиева / Мария Йорданова    Хасково / Пазарджик

 

 

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ ЛЮБИТЕЛИ

ГРУПА I

1    Надя Белева / Иван Парушев    Севлиево / Стара Загора

2    Павлин Пасков / Петя Димитрова    Козлодуй

3    Ива Желязкова/ Вълко Желязков    Хасково

ГРУПА II

1    Иво Русанов / Евдокия Николова    Козлодуй

2    Христина Койчева / Ивайло Кузманов    Габрово

3    Живко Желязков / Мария Величкова    Козлодуй

 

 

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ ВЕТЕРАНИ

ГРУПА I

1    Стефан Динков / Ping Gong    Варна / Greece

2    Христо Михалев / Калинка Михайлова     Стара Загора

3    Албена Лазарова / Виктор Попов    СК РАКЕТЛОН – Варна

ГРУПА II

1    Иван Тонев / Надя Захариева    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Dimitris Tsekouras / Evangelia Marioglou    Greece

3    Теменуга Гайдарджиева / Димитър Гайдарджиев    Габрово

ГРУПА III

1    Мирослава Ташева / Борис Койчев    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Теньо Тенев / Мариела Дражева    Стара Загора

3    Румен Лазаров / Sylvia Foteinaki    Варна / Greece

 

 

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ ЕЛИТ

ГРУПА I

1    Данаил Кръстев / Снежа Морозова    СК РАКЕТЛОН – Варна

2    Петър Вълов / Сибела Таракчиева    Габрово / Русе

3    Иван Генов / Стела Василева    Кърджали

ГРУПА II

1    Момчил Вълов / Детелина Паскова     Габрово / Козлодуй

2    Живко Димитров / Петя Георгиева    Хасково

3    Паула Маринова / Пламен Борисов    Козлодуй / Русе

ГРУПА III

1    Ясен Радев / Мария Йорданова    Хасково / Пазарджик

2    Евдокия Тинкова / Радостин Желев    Стара Загора

3    Владислав Иванов / Антония Иванова    Кърджали

_______________________________________________________________________

След груповата фаза продължават двойките, които са на 1 и 2 място в дадената група.

При 2 групи в дисциплина продължават 4 двойки за ½ финал и се играе и за 3-4 място.

При дисциплини от по 3 групи, за ¼  се класират първите отбори в групите, а останалите 3 двойки играят БАРАЖ (всеки срещу всеки) за влизане само на една от тях на ½ финал.


Часове на мачовете по групи (ориентировъчни):

10:00 – МЪЖЕ ЛЮБИТЕЛИ, МЪЖЕ ВЕТЕРАНИ 35+
11:00 – МЪЖЕ ВЕТЕРАНИ 50+
12:30 – МЪЖЕ ЕЛИТ
13:30 – ЖЕНИ МАЙСТОРИ
…15:30 – ЖЕНИ ЕЛИТ
15:50 – СМЕСЕНИ ДВОЙКИ ЛЮБИТЕЛИ
16:00 – СМЕСЕНИ ДВОЙКИ ВЕТЕРАНИ
17:00 – СМЕСЕНИ ДВОЙКИ ЕЛИТ

Молим всички съзтезатели да бъдат навреме за провеждането на срещите си … за което благодарим предварително!

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *