Go to Top

ПРОГРАМА на срещите за турнира в Габрово

ПЕТЪК 12 април 2013г.

15:00 I-СмД Елит – Group A Петър Вълов+Кристина Чука Веселин Вълев+Димитрия Попстойкова
15:00 I-СмД Елит – Group A Ивайло Вълев+Алина Попа Пламен Стаматов+Мира Георгиева
15:00 I-СмД Елит – Group B Живко Димитров+Петя Георгиева Михаил Михайлов+Елена Червенкова
15:00 I-СмД Елит – Group B Никола Тянков+Габриела Колицова Момчил Вълов+Даниела Тимофте
15:30 I-МЕ Елит – Group A Венцислав Христакиев Светослав Дикалов
15:30 I-МЕ Елит – Group B Веселин Вълев Людмил Гетов
15:30 I-МЕ Елит – Group C Ивайло Вълев Александър Пешев
15:30 I-МЕ Елит – Group D Тихомир Киров Никола Тянков
16:00 I-ЖЕ Елит – Group A Ива Колева Виктория Пенчева
16:00 I-ЖЕ Елит – Group B Алина Попа Цветелина Райкова
16:00 I-МД Елит – Group A Людмил Гетов+Никола Тянков Тихомир Киров+Пламен Михалев
16:00 I-МД Елит – Group B Гергин Недялков+Александър Пешев Светослав Дикалов+Марин Маринов
16:30 I-ЖД Елит – Group A Биичин Оана+Алина Попа Силвана Генкова+Димитрия Попстойкова
16:30 I-ЖД Елит – Group B Ива Колева+Сибел Таракчиева Даниела Тимофте+Кристина Чука
16:30 I-МЕ Елит – Group A Гергин Недялков Венцислав Христакиев
16:30 I-МЕ Елит – Group C Лилиян Михайлов Ивайло Вълев
17:00 I-СмД Елит – Group A Людмил Гетов+Румяна Иванова Петър Вълов+Кристина Чука
17:00 I-СмД Елит – Group A Ивайло Вълев+Алина Попа Веселин Вълев+Димитрия Попстойкова
17:00 I-СмД Елит – Group B Никола Тянков+Габриела Колицова Михаил Михайлов+Елена Червенкова
17:00 I-СмД Елит – Group B Митко Чавдаров+Ива Колева Живко Димитров+Петя Георгиева
17:30 I-МЕ Елит – Group D Марин Маринов Тихомир Киров
17:30 I-МЕ Елит – Group B Михаил Михайлов Веселин Вълев
17:30 I-ЖЕ Елит – Group A Ирена Атанасова Виктория Пенчева
17:30 I-ЖЕ Елит – Group B Габриела Колицова Алина Попа
18:00 I-МД Елит – Group A Лилиян Михайлов+Михаил Михайлов Людмил Гетов+Никола Тянков
18:00 I-МД Елит – Group B Живко Димитров+Ясен Радев Гергин Недялков+Александър Пешев
18:00 I-ЖД Елит – Group A Румяна Иванова+Габриела Колицова Биичин Оана+Алина Попа
18:00 I-ЖД Елит – Group B Мира Георгиева+Петя Георгиева Ива Колева+Сибел Таракчиева
18:30 I-СмД Елит – Group A Людмил Гетов+Румяна Иванова Ивайло Вълев+Алина Попа
18:30 I-СмД Елит – Group A Пламен Стаматов+Мира Георгиева Веселин Вълев+Димитрия Попстойкова
18:30 I-СмД Елит – Group B Митко Чавдаров+Ива Колева Никола Тянков+Габриела Колицова
18:30 I-СмД Елит – Group B Момчил Вълов+Даниела Тимофте Михаил Михайлов+Елена Червенкова
19:00 I-МЕ Елит – Group A Гергин Недялков Светослав Дикалов
19:00 I-МЕ Елит – Group C Лилиян Михайлов Александър Пешев
19:00 I-МЕ Елит – Group B Михаил Михайлов Людмил Гетов
19:00 I-МЕ Елит – Group D Марин Маринов Никола Тянков
19:00 I-ЖД Елит – Group A Румяна Иванова+Габриела Колицова Силвана Генкова+Димитрия Попстойкова
19:00 I-ЖД Елит – Group B Мира Георгиева+Петя Георгиева Даниела Тимофте+Кристина Чука
19:30 I-СмД Елит – Group A Людмил Гетов+Румяна Иванова Пламен Стаматов+Мира Георгиева
19:30 I-СмД Елит – Group A Петър Вълов+Кристина Чука Ивайло Вълев+Алина Попа
19:30 I-СмД Елит – Group B Митко Чавдаров+Ива Колева Момчил Вълов+Даниела Тимофте
19:30 I-СмД Елит – Group B Живко Димитров+Петя Георгиева Никола Тянков+Габриела Колицова
20:00 I-МЕ Елит – МЕ Елит Group A #1 Group D #1
20:00 I-МЕ Елит – МЕ Елит Group C #1 Group B #1
20:00 I-МД Елит – Group A Лилиян Михайлов+Михаил Михайлов Тихомир Киров+Пламен Михалев
20:00 I-МД Елит – Group B Живко Димитров+Ясен Радев Светослав Дикалов+Марин Маринов
20:30 I-СмД Елит – Group A Людмил Гетов+Румяна Иванова Веселин Вълев+Димитрия Попстойкова
20:30 I-СмД Елит – Group A Петър Вълов+Кристина Чука Пламен Стаматов+Мира Георгиева
20:30 I-СмД Елит – Group B Митко Чавдаров+Ива Колева Михаил Михайлов+Елена Червенкова
20:30 I-СмД Елит – Group B Живко Димитров+Петя Георгиева Момчил Вълов+Даниела Тимофте
21:00 I-ЖЕ Елит – Group A Ива Колева Ирена Атанасова
21:00 I-ЖЕ Елит – Group B Габриела Колицова Цветелина Райкова

СЪБОТА 13 април 2013г.

08:30 I-СмД Елит – СмД Елит Group A #1 Group B #1
08:30 I-МД Елит – МД Елит Group A #1 Group B #1
08:30 I-ЖЕ Елит Group A #1 Group B #1
08:30 I-ЖД Елит – ЖД Елит Group A #1 Group B #1
09:00 I-МЕ Елит – МЕ Елит Winner #1 – пет 12.4.2013 г/ 20:00 Winner #2 – пет 12.4.2013 г/ 20:00
09:00 I-МЕ Елит – МЕ Елит Loser  1-2 – пет 12.4.2013 г/ 20:00 Loser  3-4 – пет 12.4.2013 г/ 20:00
09:30 СмД Любители – Group A Павлин Пасков+Детелина Паскова Даниел Попов+Юлиана Христозова
09:30 СмД Любители – Group A Дан Гонгу+Биичин Оана Иван Иванов+Йорданка Георгиева
09:30 СмД Любители – Group B Живко Ангелов+Радостина Спасова Тодор Тодоров+Цеци Лулова
09:30 СмД Любители – Group B Петър Андреев+Ива Ковачева Румен Лазаров+Албена Лазарова
10:00 СмД Любители – Group C Иван Иванов+Мариана Димитрова Борис Кочев+Ани Шкодрова
10:00 СмД Любители – Group C Тихомир Василев+Невена Карчева Христо Караманов+Тони Караманова
10:00 III-СмД Майстори Б – Group A Борис Койчев+Мария Маринова Христо Христов+Милена Христова
10:00 III-СмД Майстори Б – Group B Георги Никифоров+Цветелина Райкова Добромир Добрев+Диляна Момерова
10:30 III-СмД Майстори Б – Group C Тенко Тенев+Андриана Момерова Велизар Минчев+Ралица Христова
10:30 II-СмД Майстори А – Group A Ясен Радев+Сибел Таракчиева Желязко Вълков+Ирена Атанасова
10:30 II-СмД Майстори А – Group B Владислав Иванов+Ива Желязкова Пламен Михалев+Силвана Генкова
10:30 III-МД Майстори Б – Group A Янко Аладжов+Марин Ангелов Асен Калчев+Христо Христов
11:00 III-МД Майстори Б – Group A Петър Георгиев+Иван Тонев Денис Емилов+Пламен Минчев
11:00 III-МД Майстори Б – Group B Кирил Василев+Любомир Славов Румен Лазаров+Михаил Михайлов
11:00 III-МД Майстори Б – Group B Добромир Добрев+Иван Иванов Велизар Минчев+Георги Никифоров
11:00 III-МД Майстори Б – Group C Живко Ангелов+Павелин Павлов Деян Николаев+Тенко Тенев
11:30 III-МД Майстори Б – Group C Калин Димитров+Виктор Попов Вълко Желязков+Владислав Иванов
11:30 МД Любители – Group G Асен Бояджиев+Радослав Бояджиев Павел Колев+Пеньо Пенев
11:30 МД Любители – Group G Кирил Анчев+Васил Василев Живко Иванов+Тихомир Николов
11:30 ЖД Любители Живка Костадинова+Милена Христова Тони Караманова+Радостина Спасова
12:00 МД Любители – Group F Мартин Мавродиев+Станислав Саралийски Николай Радев+Атанас Славов
12:00 МД Любители – Group E Живко Желязков+Илко Чуков Румен Николов+Тодор Тодоров
12:00 МД Любители – Group E Добромир Георгиев+Живко Костадинов Тихомир Василев+Александър Генев
12:00 МД Любители – Group D Генади Дечев+Иван Иванов Христо Караманов+Даниел Попов
12:30 МД Любители – Group D Милко Милков+Стоян Стоянов Николай Пенков+Йосиф Ранков
12:30 МД Любители – Group C Веселин Десев+Николай Заръбов Георги Иванов+Диан Христов
12:30 МД Любители – Group C Борис Кочев+Ангел Ламбрев Станислав Енев+Ивайло Режев
12:30 МД Любители – Group B Дан Гонгу+Костадин Ненов Цветомир Ангелов+Павлин Пасков
13:00 МД Любители – Group A Делян Балджиев+Анатоли Лунгуров Филип Дойчев+Асен Кочев
13:00 II-МД Майстори А – Group A Веселин Вълев+Момчил Вълов Анастас Хаджиангелов+Венцислав Христакиев
13:00 II-МД Майстори А – Group B Петър Вълов+Митко Чавдаров Ивайло Анастасов+Лъчезар Пелов
13:00 II-МД Майстори А – Group B Ивайло Вълев+Георги Гемеджиев Господин Беремски+Михаил Пенев
13:30 II-ЖД Майстори A – Group B Мариела Дражева+Антония Иванова Петя Димитрова+Михаела Стругарова
13:30 II-ЖД Майстори A – Group B Ива Желязкова+Детелина Паскова Ирена Атанасова+Мария Маринова
13:30 II-ЖД Майстори A – Group A Андриана Момерова+Диляна Момерова Виктория Пенчева+Цветелина Райкова
13:30 ЖД Любители Анна Митева+Юлиана Христозова Ралица Христова+Ани Шкодрова
14:00 СмД Любители – Group A Деян Николаев+Мариела Дражева Павлин Пасков+Детелина Паскова
14:00 СмД Любители – Group A Дан Гонгу+Биичин Оана Даниел Попов+Юлиана Христозова
14:00 СмД Любители – Group B Петър Андреев+Ива Ковачева Тодор Тодоров+Цеци Лулова
14:00 II-МД Майстори А – Group A Пламен Стаматов+Тодор Табаков Веселин Вълев+Момчил Вълов
14:30 СмД Любители – Group B Здравко Костадинов+Живка Костадинова Живко Ангелов+Радостина Спасова
14:30 СмД Любители – Group C Кирил Василев+Петя Димитрова Иван Иванов+Мариана Димитрова
14:30 СмД Любители – Group C Тихомир Василев+Невена Карчева Борис Кочев+Ани Шкодрова
14:30 III-СмД Майстори Б – Group A Любомир Славов+Антония Иванова Борис Койчев+Мария Маринова
15:00 III-СмД Майстори Б – Group B Валентин Франсъзов+Михаела Стругарова Георги Никифоров+Цветелина Райкова
15:00 III-СмД Майстори Б – Group C Анастас Хаджиангелов+Надя Захариева Тенко Тенев+Андриана Момерова
15:00 II-СмД Майстори А – Group A Георги Гемеджиев+Виктория Пенчева Ясен Радев+Сибел Таракчиева
15:00 II-СмД Майстори А – Group B Тодор Табаков+Радостина Костадинова Владислав Иванов+Ива Желязкова
15:30 III-МД Майстори Б – Group A Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов Янко Аладжов+Марин Ангелов
15:30 III-МД Майстори Б – Group A Петър Георгиев+Иван Тонев Асен Калчев+Христо Христов
15:30 III-МД Майстори Б – Group B Христо Ишков+Борис Койчев Кирил Василев+Любомир Славов
15:30 III-МД Майстори Б – Group B Добромир Добрев+Иван Иванов Румен Лазаров+Михаил Михайлов
16:00 III-МД Майстори Б – Group C Петър Бръмбаров+Камен Димов Живко Ангелов+Павелин Павлов
16:00 III-МД Майстори Б – Group C Калин Димитров+Виктор Попов Деян Николаев+Тенко Тенев
16:00 МД Любители – Group B Николай Николов+Илия Тодоров Дан Гонгу+Костадин Ненов
16:00 МД Любители – Group A Злати Златев+Здравко Костадинов Делян Балджиев+Анатоли Лунгуров
16:30 МД Любители – Group F Атанас Атанасов+Тони Памукчиев Мартин Мавродиев+Станислав Саралийски
16:30 ЖД Любители Мариана Димитрова+Цеци Лулова Живка Костадинова+Милена Христова
16:30 ЖД Любители Анна Митева+Юлиана Христозова Тони Караманова+Радостина Спасова
16:30 II-ЖД Майстори A – Group B Мариела Дражева+Антония Иванова Ива Желязкова+Детелина Паскова
17:00 II-ЖД Майстори A – Group B Ирена Атанасова+Мария Маринова Петя Димитрова+Михаела Стругарова
17:00 II-ЖД Майстори A – Group A Надя Захариева+Радостина Костадинова Андриана Момерова+Диляна Момерова
17:00 II-МД Майстори А – Group B Петър Вълов+Митко Чавдаров Ивайло Вълев+Георги Гемеджиев
17:00 II-МД Майстори А – Group B Господин Беремски+Михаил Пенев Ивайло Анастасов+Лъчезар Пелов
17:30 МД Любители – Group B Николай Николов+Илия Тодоров Цветомир Ангелов+Павлин Пасков
17:30 МД Любители – Group A Злати Златев+Здравко Костадинов Филип Дойчев+Асен Кочев
17:30 ЖД Любители Мариана Димитрова+Цеци Лулова Анна Митева+Юлиана Христозова
17:30 ЖД Любители Ралица Христова+Ани Шкодрова Тони Караманова+Радостина Спасова
18:00 СмД Любители – Group A Деян Николаев+Мариела Дражева Дан Гонгу+Биичин Оана
18:00 СмД Любители – Group A Иван Иванов+Йорданка Георгиева Даниел Попов+Юлиана Христозова
18:00 СмД Любители – Group B Здравко Костадинов+Живка Костадинова Петър Андреев+Ива Ковачева
18:00 II-ЖД Майстори A – Group A Надя Захариева+Радостина Костадинова Виктория Пенчева+Цветелина Райкова
18:30 СмД Любители – Group B Румен Лазаров+Албена Лазарова Тодор Тодоров+Цеци Лулова
18:30 СмД Любители – Group C Христо Караманов+Тони Караманова Борис Кочев+Ани Шкодрова
18:30 СмД Любители – Group C Кирил Василев+Петя Димитрова Тихомир Василев+Невена Карчева
18:30 III-СмД Майстори Б – Group A Любомир Славов+Антония Иванова Христо Христов+Милена Христова
19:00 III-СмД Майстори Б – Group B Валентин Франсъзов+Михаела Стругарова Добромир Добрев+Диляна Момерова
19:00 III-СмД Майстори Б – Group C Анастас Хаджиангелов+Надя Захариева Велизар Минчев+Ралица Христова
19:00 II-СмД Майстори А – Group A Георги Гемеджиев+Виктория Пенчева Желязко Вълков+Ирена Атанасова
19:00 II-СмД Майстори А – Group B Тодор Табаков+Радостина Костадинова Пламен Михалев+Силвана Генкова
19:30 III-МД Майстори Б – Group A Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов Петър Георгиев+Иван Тонев
19:30 III-МД Майстори Б – Group A Денис Емилов+Пламен Минчев Асен Калчев+Христо Христов
19:30 III-МД Майстори Б – Group B Христо Ишков+Борис Койчев Добромир Добрев+Иван Иванов
19:30 III-МД Майстори Б – Group B Велизар Минчев+Георги Никифоров Румен Лазаров+Михаил Михайлов
20:00 III-МД Майстори Б – Group C Петър Бръмбаров+Камен Димов Калин Димитров+Виктор Попов
20:00 III-МД Майстори Б – Group C Вълко Желязков+Владислав Иванов Деян Николаев+Тенко Тенев
20:00 МД Любители – Group G Кирил Анчев+Васил Василев Павел Колев+Пеньо Пенев
20:00 МД Любители – Group G Асен Бояджиев+Радослав Бояджиев Живко Иванов+Тихомир Николов
20:30 МД Любители – Group F Атанас Атанасов+Тони Памукчиев Николай Радев+Атанас Славов
20:30 МД Любители – Group E Добромир Георгиев+Живко Костадинов Румен Николов+Тодор Тодоров
20:30 МД Любители – Group E Живко Желязков+Илко Чуков Тихомир Василев+Александър Генев
20:30 II-СмД Майст. А – СмД Майст. А Group A #1 Group B #1
21:00 МД Любители – Group D Милко Милков+Стоян Стоянов Христо Караманов+Даниел Попов
21:00 МД Любители – Group D Генади Дечев+Иван Иванов Николай Пенков+Йосиф Ранков
21:00 МД Любители – Group C Веселин Десев+Николай Заръбов Станислав Енев+Ивайло Режев
21:00 МД Любители – Group C Борис Кочев+Ангел Ламбрев Георги Иванов+Диан Христов

НЕДЕЛЯ 14 април 2013г.

09:00 МД Любители – Group C Веселин Десев+Николай Заръбов Борис Кочев+Ангел Ламбрев
09:00 МД Любители – Group C Станислав Енев+Ивайло Режев Георги Иванов+Диан Христов
09:00 МД Любители – Group D Генади Дечев+Иван Иванов Милко Милков+Стоян Стоянов
09:00 МД Любители – Group D Николай Пенков+Йосиф Ранков Христо Караманов+Даниел Попов
09:30 МД Любители – Group E Живко Желязков+Илко Чуков Добромир Георгиев+Живко Костадинов
09:30 МД Любители – Group E Тихомир Василев+Александър Генев Румен Николов+Тодор Тодоров
09:30 МД Любители – Group G Асен Бояджиев+Радослав Бояджиев Кирил Анчев+Васил Василев
09:30 МД Любители – Group G Живко Иванов+Тихомир Николов Павел Колев+Пеньо Пенев
10:00 ЖД Любители Мариана Димитрова+Цеци Лулова Ралица Христова+Ани Шкодрова
10:00 ЖД Любители Живка Костадинова+Милена Христова Анна Митева+Юлиана Христозова
10:00 III-МД Майстори Б – Group A Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов Денис Емилов+Пламен Минчев
10:00 III-МД Майстори Б – Group A Янко Аладжов+Марин Ангелов Петър Георгиев+Иван Тонев
10:30 III-МД Майстори Б – Group B Христо Ишков+Борис Койчев Велизар Минчев+Георги Никифоров
10:30 III-МД Майстори Б – Group B Кирил Василев+Любомир Славов Добромир Добрев+Иван Иванов
10:30 III-МД Майстори Б – Group C Петър Бръмбаров+Камен Димов Вълко Желязков+Владислав Иванов
10:30 III-МД Майстори Б – Group C Живко Ангелов+Павелин Павлов Калин Димитров+Виктор Попов
11:00 II-ЖД Майстори A – Group B Мариела Дражева+Антония Иванова Ирена Атанасова+Мария Маринова
11:00 II-ЖД Майстори A – Group B Ива Желязкова+Детелина Паскова Петя Димитрова+Михаела Стругарова
11:00 II-МД Майстори А – Group B Петър Вълов+Митко Чавдаров Господин Беремски+Михаил Пенев
11:00 II-МД Майстори А – Group B Ивайло Вълев+Георги Гемеджиев Ивайло Анастасов+Лъчезар Пелов
11:30 II-МД Майстори А – Group A Пламен Стаматов+Тодор Табаков Анастас Хаджиангелов+Венцислав Христакиев
11:30 СмД Любители – Group A Деян Николаев+Мариела Дражева Иван Иванов+Йорданка Георгиева
11:30 СмД Любители – Group A Павлин Пасков+Детелина Паскова Дан Гонгу+Биичин Оана
11:30 СмД Любители – Group B Здравко Костадинов+Живка Костадинова Румен Лазаров+Албена Лазарова
12:00 СмД Любители – Group B Живко Ангелов+Радостина Спасова Петър Андреев+Ива Ковачева
12:00 СмД Любители – Group C Кирил Василев+Петя Димитрова Христо Караманов+Тони Караманова
12:00 СмД Любители – Group C Иван Иванов+Мариана Димитрова Тихомир Василев+Невена Карчева
12:00 III-СмД Майст Б – СмД Майст Б Group B #1 Group C #1
12:30 III-МД Майстори Б – Group A Димитър Гайдарджиев+Валентин Франсъзов Асен Калчев+Христо Христов
12:30 III-МД Майстори Б – Group A Янко Аладжов+Марин Ангелов Денис Емилов+Пламен Минчев
12:30 III-МД Майстори Б – Group B Христо Ишков+Борис Койчев Румен Лазаров+Михаил Михайлов
12:30 III-МД Майстори Б – Group B Кирил Василев+Любомир Славов Велизар Минчев+Георги Никифоров
13:00 III-МД Майстори Б – Group C Петър Бръмбаров+Камен Димов Деян Николаев+Тенко Тенев
13:00 III-МД Майстори Б – Group C Живко Ангелов+Павелин Павлов Вълко Желязков+Владислав Иванов
13:00 II-ЖД Майст A – ЖД Майст А Group A #1 Group B #1
13:30 СмД Любители – Group A Деян Николаев+Мариела Дражева Даниел Попов+Юлиана Христозова
13:30 СмД Любители – Group A Павлин Пасков+Детелина Паскова Иван Иванов+Йорданка Георгиева
13:30 СмД Любители – Group B Здравко Костадинов+Живка Костадинова Тодор Тодоров+Цеци Лулова
13:30 СмД Любители – Group C Кирил Василев+Петя Димитрова Борис Кочев+Ани Шкодрова
14:00 II-МД Майст А – МД Майст А Group A #1 Group B #1
14:00 СмД Любители – Group B Живко Ангелов+Радостина Спасова Румен Лазаров+Албена Лазарова
14:00 СмД Любители – Group C Иван Иванов+Мариана Димитрова Христо Караманов+Тони Караманова
14:00 III-СмД Майст Б – СмД Майст Б Group A #1 Group B #1
14:30 МД Любители Group G #1 Group C #2
14:30 МД Любители Group D #1 Group F #2
14:30 МД Любители Group E #1 Group B #2
14:30 ЖД Любители Мариана Димитрова+Цеци Лулова Тони Караманова+Радостина Спасова
15:00 ЖД Любители Живка Костадинова+Милена Христова Ралица Христова+Ани Шкодрова
15:00 III-МД Майст Б – МД Майст Б Group B #1 Group C #1
15:00 МД Любители Group A #1 Winner #2 – нед 14.4.2013 г/ 14:30
15:00 МД Любители Winner #3 – нед 14.4.2013 г/ 14:30 Winner #4 – нед 14.4.2013 г/ 14:30
15:30 СмД Любители Group B #1 Group C #1
15:30 III-МД Майст Б – МД Майст Б Group A #1 Group C #1
15:30 III-СмД Майст Б – СмД Майст Б Group A #1 Group C #1
15:30 МД Любители Winner #5 – нед 14.4.2013 г/ 15:00 Winner #6 – нед 14.4.2013 г/ 15:00
16:00 СмД Любители Group A #1 Group B #1
16:00 III-МД Майст Б – МД Майст Б Group A #1 Group B #1
16:00 МД Любители Loser  1-4 – нед 14.4.2013 г/ 15:00 Loser  5-8 – нед 14.4.2013 г/ 15:00
16:30 СмД Любители Group A #1 Group C #1

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *