Go to Top

Класиране на СК Ракетлон от Балканиадата в Албена

Миналата седмица в Албена се проведе Балканиадата за ветерани с участието на седем държави. Всички майстори от СК Ракетлон се представиха на ниво, а изненада на турнира направи Цветан Цветков(за него това бе първа Балканиадата, надяваме се и не последна) и привлече вниманието с няколко доста атрактивни срещи.
Ето и класирането на нашите участници от СК Ракетлон на Балканиадата:

MS 60+
1 Hristo Mihalev / Bulgaria/
2 Stoyan Stoyanov / Bulgaria/
3 Scorpan Anatolie / Moldova/
4 Milovan Damnjanović / Serbia/

MS 65+
1 Delcho Kolev /Bulgaria/
2 Novoloaca Dumitru /Moldova/
3 Vatavu Alexandru /Moldova/
4 Stefan Dinkov /Bulgaria/

WS 50+
1 Petya Georgieva /Bulgaria/
2 Aneta Yaneva /Bulgaria/
3 Lyubka Petrova /Bulgaria/

MD 35+
1 Plamen Mihalev-Tihomir Kirov /Bulgaria/
2 Martin Mavrodiev – Tsvetan Tsvetkov /Bulgaria/
3 Emilian Andreev /Bulgaria/ – Yuksel Basaran /Turkey/
4 Andreas Kekeris – Christos Kalligas /Greece/

MD 40+
1 Plamen Stamatov-Todor Tabakov /Bulgaria/
2 Ersoy Korer-Nacİ Usta  /Turkey/
3 Aleksandar Malinov-Zhivko Dimitrov /Bulgaria/
4 Todor Todorov– Yasen Radev /Bulgaria/

MD 50+
1 Kiril Vassilev-Zhelyazko Valkov /Bulgaria/
2 Nanko Chorchopov-Peter Gitsov /Bulgaria/
3 Nikolai Zarabov-Veselin Desev /Bulgaria/
4 Rumen Lazarov-Victor Popov /Bulgaria/

MD 55+
1 Dinko Mihaylov-Ivan Parushev /Bulgaria/
2Damir Skorup-Miroslav Vurdelja /Croatia/
3 Halİt Olgun-Şamİl Poç /Turkey/
4 Ivan Tonev -Marin Angelov /Bulgaria/

WD 45+
1 Andriana Momerova-Irena Karadzhova /Bulgaria/
2 Evdokia Tinkova-Kalinka Mihaylova /Bulgaria/
3 Albena Lazarova-Yordanka Georgieva /Bulgaria/
4 Athina Trigoni /Greece/-Corina Roman/Romania/

XD 35+
1 Yasen Radev-Dobrinka Smilianova /Bulgaria/
2 Plamen Mihalev-Petya Georgieva /Bulgaria/
3 Tsvetan Tsvetkov– Nasya Ivanova/Bulgaria/
4 Martin Mavrodiev-Petya Dimitrova /Bulgaria/

XD 45+
1 Radostin Zhelev -Evdokia Tinkova /Bulgaria/
2 Valentin Fransazov- Aneta Yaneva /Bulgaria/
3 Ivan Tonev-Yordanka Georgieva /Bulgaria/
4 Victor Popov-Albena Lazarova /Bulgaria/

XD 50+
1 Miroslav Vurdelja-Nina Kovačić /Croatia/
2 Rumen Lazarov-Irena Karadzhova /Bulgaria/
3 Veselin Desev-Nadia Beleva /Bulgaria/
4 Antony Kazlachev-Andriana Momerova /Bulgaria/

XD 55+
1Ivan Parushev-Kalinka Mihaylova /Bulgaria/
2 Istrati Valerie-Barbalata Liuba /Moldova/
3 Stefan Dinkov-Lyubka Petrova /Bulgaria/

XD 60+
1 Istrati Valerie-Barbalata Liuba /Moldova/
2 Stefan Dinkov-Lyubka Petrova /Bulgaria/

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *