Go to Top

Срещите за ранглистата в неделя, 11 май

Ето и срещите за предстоящата Ранглиста за любители и ветераниМоля имайте предвид, че времената са ориентировъчни, в зависимост от това кога ще приключи детската ранглиста. Но все пак, нека всички двойки от първи кръг да са налице (готови за игра) в 10.00ч.
Имайте предвид също, че публикуваните тук срещи са само в групите – т.е. срещите на излезлите от групите започват след 12.00ч.

Дата / час Ниво / Група Корт Кръг Отбор 1 Отбор 2
нед 11.5.2014 г/ 10:00 Ниво 1 – Група 1 корт1 1 Сибо Атанасов+Милко Милков Тошко В.Т.+Даниел Дрянов
нед 11.5.2014 г/ 10:00 Ниво 1 – Група 2 корт2 1 Стефан Динков+Данаил Кръстев Йорданка Георгиева+Иван Иванов
нед 11.5.2014 г/ 10:00 Ниво 2 корт4 1 Никола Караманов+Иван Кирин Дилян Радев+Пламен Радев
нед 11.5.2014 г/ 10:00 Ниво 2 корт5 1 Милен Николов+Спартак Перинов Иво Златанов+Стоян Стоянов
нед 11.5.2014 г/ 10:00 Ниво 1 – Група 1 корт3 1 Сълзица Кателиева+Мартин Мавродиев Румен Лазаров+Тодор Тодоров
нед 11.5.2014 г/ 10:30 Ниво 1 – Група 2 корт2 2 Ирена Атанасова+Албена Лазарова Надя Захариева+Цветан Цветков
нед 11.5.2014 г/ 10:30 Ниво 1 – Група 3 корт3 2 Борис Койчев+Станимир Недев Fabian De+Justas De
нед 11.5.2014 г/ 10:30 Ниво 2 корт4 2 Братан Братанов+Роман Циментаров Димана Боевска+Димитър Боевски
нед 11.5.2014 г/ 10:30 Ниво 2 корт5 2 Никола Караманов+Иван Кирин Милен Николов+Спартак Перинов
нед 11.5.2014 г/ 10:30 Ниво 1 – Група 3 корт1 2 Станислав Саралийски+Диян Томов Петър Георгиев+Иван Тонев
нед 11.5.2014 г/ 11:00 Ниво 1 – Група 1 корт1 3 Сибо Атанасов+Милко Милков Сълзица Кателиева+Мартин Мавродиев
нед 11.5.2014 г/ 11:00 Ниво 1 – Група 1 корт2 3 Румен Лазаров+Тодор Тодоров Тошко В.Т.+Даниел Дрянов
нед 11.5.2014 г/ 11:00 Ниво 1 – Група 2 корт3 3 Стефан Динков+Данаил Кръстев Ирена Атанасова+Албена Лазарова
нед 11.5.2014 г/ 11:00 Ниво 2 корт4 3 Иво Златанов+Стоян Стоянов Дилян Радев+Пламен Радев
нед 11.5.2014 г/ 11:00 Ниво 1 – Група 3 корт5 3 Fabian De+Justas De Петър Георгиев+Иван Тонев
нед 11.5.2014 г/ 11:30 Ниво 1 – Група 2 корт1 4 Надя Захариева+Цветан Цветков Йорданка Георгиева+Иван Иванов
нед 11.5.2014 г/ 11:30 Ниво 1 – Група 3 корт2 4 Станислав Саралийски+Диян Томов Борис Койчев+Станимир Недев
нед 11.5.2014 г/ 11:30 Ниво 1 – Група 1 корт3 4 Сибо Атанасов+Милко Милков Румен Лазаров+Тодор Тодоров
нед 11.5.2014 г/ 11:30 Ниво 2 корт4 4 Никола Караманов+Иван Кирин Братан Братанов+Роман Циментаров
нед 11.5.2014 г/ 11:30 Ниво 2 корт5 4 Димана Боевска+Димитър Боевски Дилян Радев+Пламен Радев
нед 11.5.2014 г/ 12:00 Ниво 1 – Група 1 корт1 5 Сълзица Кателиева+Мартин Мавродиев Тошко В.Т.+Даниел Дрянов
нед 11.5.2014 г/ 12:00 Ниво 1 – Група 3 корт3 5 Станислав Саралийски+Диян Томов Fabian De+Justas De
нед 11.5.2014 г/ 12:00 Ниво 1 – Група 3 корт2 5 Борис Койчев+Станимир Недев Петър Георгиев+Иван Тонев
нед 11.5.2014 г/ 12:00 Ниво 2 корт4 5 Иво Златанов+Стоян Стоянов Димана Боевска+Димитър Боевски
нед 11.5.2014 г/ 12:00 Ниво 2 корт5 5 Милен Николов+Спартак Перинов Братан Братанов+Роман Циментаров
нед 11.5.2014 г/ 12:30 Ниво 1 – Група 2 корт2 6 Стефан Динков+Данаил Кръстев Надя Захариева+Цветан Цветков
нед 11.5.2014 г/ 12:30 Ниво 1 – Група 2 корт1 6 Ирена Атанасова+Албена Лазарова Йорданка Георгиева+Иван Иванов
нед 11.5.2014 г/ 12:30 Ниво 2 корт4 6 Милен Николов+Спартак Перинов Дилян Радев+Пламен Радев
нед 11.5.2014 г/ 12:30 Ниво 2 корт5 6 Иво Златанов+Стоян Стоянов Братан Братанов+Роман Циментаров
нед 11.5.2014 г/ 13:00 Ниво 2 корт4 7 Никола Караманов+Иван Кирин Димана Боевска+Димитър Боевски
нед 11.5.2014 г/ 13:00 Ниво 2 корт5 7 Братан Братанов+Роман Циментаров Дилян Радев+Пламен Радев
нед 11.5.2014 г/ 13:30 Ниво 2 корт4 7 Милен Николов+Спартак Перинов Димана Боевска+Димитър Боевски
нед 11.5.2014 г/ 13:30 Ниво 2 корт5 7 Никола Караманов+Иван Кирин Иво Златанов+Стоян Стоянов

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *