Go to Top

2013

НАРЕДБА

ГРАФИК СРЕЩИ

Завърши  XI Международен Бадминтон Турнир на Майстора „Атанас Атанасов“ 2013. В него взеха участие повече от 140 състезатели от различни нива и възрасти и както всяка година направиха нашия турнир най-големият от поредицата ежегодни бадминтон турнири за ветерани и любители.
Ето и крайното класиране по дисциплини:

klasirane-turnir-na-maystora-2013

 ВЕТЕРАНИ СмД 35+

 1          Христо Михалев/Калинка Михайлова              СТ. ЗАГОРА

2          Борис Койчев/Албена Лазарова                      ВАРНА

3          Иван Тонев/Йорданка Георгиева                    ВАРНА

ВЕТЕРАНИ МД 50+

 1          Станимир Казлачев/ Христо Михалев               СТ. ЗАГОРА

2          Здравко Ганев/ Йордан Йорданов                   ПАЗАРДЖИК

3          Антони Казлачев/ Иван Парушев                      СТ. ЗАГОРА

 

ВЕТЕРАНИ МД 35+

 1          Петър Гицов/ Нанко Чорчопов                         СТ. ЗАГОРА

2          Тенко Тенев/ Васил Цаклев                               РУСЕ/СТ. ЗАГОРА

3          Николай Пенков/ Йосиф Ронков                       ГАБРОВО

 

ЛЮБИТЕЛИ СмД

1          Денис Емилов/ Радостина Спасова                   ХАСКОВО

2          Деян Николаев /Мариела Дражева                 КОЗЛОДУЙ

3          Павлин Пасков/ Детелина Паскова                   КОЗЛОДУЙ

 

ЛЮБИТЕЛИ ЖД

  1          Сълзица Кателиева/ Мария Христова               ВАРНА

2          Марияна Димитрова/ Елица Маджарова         ГЪЛЪБОВО

3          Милена Сакаджийска/ Радостина Спасова      ХАСКОВО

 

ЛЮБИТЕЛИ МД

1          Живко Ангелов/ Денис Емилов                         ХАСКОВО

2          Здравко Костадинов/ Деян Николаев             ГЪЛЪБОВО/КОЗЛОДУЙ

3          Тихомир Василев/ Александър Генев               СЕВЛИЕВО

 

МАЙСТОРИ СмД

 1          Радостин Желев/ Евдокия Тинкова                  СТ. ЗАГОРА

2          Ясен Радев/ Сибел Таракчиева                         СЕВЛИЕВО/ГАБРОВО

3          Владислав Иванов/ Ива Желязкова                  КЪРДЖАЛИ

 

МАЙСТОРИ ЖД

1          Мария Йорданова/ Детелина Паскова             ПАЗАРДЖИК/КОЗЛОДУЙ

2          Мариела Дражева/ Ива Желязкова                 КОЗЛОДУЙ/КЪРДЖАЛИ

3          Ивон Дончева/ Цветелина Райкова                  Г. Оряховица/СЕВЛИЕВО

4          Ирена Атанасова/ Надя Захариева                   ВАРНА

 

МАЙСТОРИ МД

 1          Сибo Атанасов/ Желязко Вълков                     ВАРНА

2          Спас Дамянов/ Радостин Желев                        СТ. ЗАГОРА

3          Кирил Василев/ Любомир Славов                     КЪРДЖАЛИ

 

ЕЛИТ СмД

1          Пламен Стаматов/ Мира Георгиева                 РУСЕ/ГЪЛЪБОВО

2          Момчил Вълов/ Даниела Тимофте                    ГАБРОВО

3          Петър Вълов/ Кристина Чука                             ГАБРОВО

 

ЕЛИТ ЖД

 1          Мира Георгиева/ Петя Георгиева                    ГЪЛЪБОВО/ХАСКОВО

2          Даниела Тимофте/ Кристина Чука                    ГАБРОВО

3          Ива Колева/ Венцислава Сакаджийска            ГАБРОВО/ХАСКОВО

 

ЕЛИТ МД

 1          Лилиян Михайлов/ Михаил Михайлов               СТ. ЗАГОРА

2          Веселин Вълев/ Момчил Вълов                         СОФИЯ/ГАБРОВО

3          Тихомир Киров/ Пламен Михалев                     СТ. ЗАГОРА

 

ЕЛИТ ЖЕ

1          Ива Колева                                                           ГАБРОВО

2          Венцислава Сакаджийска                            ХАСКОВО

3          Мира Георгиева                                                  ГЪЛЪБОВО

 

ЕЛИТ МЕ

  1          Лилиян Михайлов                                                СТ. ЗАГОРА

2          Гергин Недялков                                                 СОФИЯ

3          Михаил Михайлов                                               СТ. ЗАГОРА

 

fair-paly-cup

Купите за Феър плей, осигурени от БФ Бадминтон и специално връчени от Д-р Касабян отидоха при:

Ива Колева – Габрово
Тихомир Киров – Стара Загора

 

 

raketlon-post-header-badminton-gallery

СНИМКИ

В страницата ни във Фейсбук може да видите изборът на редактора от снимките от турнира.
А от тук може да свалите всички снимки от двата дни + тези от партито и афтърпартито 🙂
Снимки петък, 14.06.2013
Снимки събота, 15.05.2013
Снимки парти

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *